Povezane vesti

"Potraži stručnu pomoć, ovo je spas za nju" Isplivali detalji razvoda bivšeg zadrugara, on očajan: Ja sam kriv

"Potraži stručnu pomoć, ovo je spas za nju" Isplivali detalji razvoda bivšeg zadrugara, on očajan: Ja sam kriv

Alo pre 3 dana
Požgaj je na mrežama saopštio da se razvodi, a sada se ponovo oglasio na Instagramu, uz fotografiju sa, sada već bivšom, suprugom. Aleksandar Požgaj, bivši političar i rijaliti učesnik, razveo se nakon 10 meseci braka. Požgaj je na mrežama… »
Nakon saopštenja da se razveo posle 10 meseci braka, Požgaj se opet oglasio: "Ja sam kriv, ja sam najgori..."

Nakon saopštenja da se razveo posle 10 meseci braka, Požgaj se opet oglasio: "Ja sam kriv, ja sam najgori..."

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Bivši političar i rijaliti učesnik Aleksandar Požgaj razveo se samo 10 meseci nakon što je sklopio brak sa lepom Ivanom. On je na mrežama saopštio da se razvodi, a sada se takođe oglasio na njegovom Instagramu, uz prvo fotografiju… »
Razveo se bivši zadrugar u braku bio svega 10 meseci, sada se oglasio: Na Vidovdan...

Razveo se bivši zadrugar u braku bio svega 10 meseci, sada se oglasio: Na Vidovdan...

Alo pre 4 dana
Pomalo bizarnom porukom oglasio se na Instagramu i saopštio da je slobodan. Aleksandar Požgaj, bivši političar i rijaliti učesnik otkrio je da se razveo svega 10 meseci nakon što je sklopio brak sa izabranicom Ivanom. Požgaj se na društvenim… »
Razveo se bivši rijaliti učesnik 10 meseci nakon venčanja: Oglasio se tužni Požgaj

Razveo se bivši rijaliti učesnik 10 meseci nakon venčanja: Oglasio se tužni Požgaj

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Bivši političar i rijaliti učesnik Aleksandar Požgaj razveo se samo 10 meseci nakon što je sklopio brak sa lepom Ivanom. Naime, on se na mrežama oglasio i otkrio da je danas, na Vidovdan, sklopio sporazumni razvod. Požgaj se pomalo… »

Vesti dana »