Povezane vesti

Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa

Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa

Politika pre 4 dana
Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa, kako bi bila u mogućnosti da odgovori na akcije Vašingtona, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin na operativnom sastanku sa članovima Saveta bezbednosti Rusije. "Mi smo… »
Putin: Rusija će proizvoditi rakete srednjeg i manjeg dometa kao odgovor SAD

Putin: Rusija će proizvoditi rakete srednjeg i manjeg dometa kao odgovor SAD

Vesti online pre 3 dana
Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa, kako bi bila u mogućnosti da odgovori na akcije Vašingtona, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin na operativnom sastanku sa članovima Saveta bezbednosti Rusije. – Mi smo… »
Putin: Rusija će proizvoditi rakete srednjeg i manjeg dometa kao odgovor SAD

Putin: Rusija će proizvoditi rakete srednjeg i manjeg dometa kao odgovor SAD

RTV pre 4 dana
MOSKVA - Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa, kako bi bila u mogućnosti da odgovori na akcije Vašingtona, rekao je danas ruski predsednik Vladimir Putin na operativnom sastanku sa članovima Saveta bezbednosti Rusije. "Mi… »
Putin izdao važno upozorenje! Rusija treba da počne da proizvodi i eventualno raspoređuje rakete zbog akcija SAD

Putin izdao važno upozorenje! Rusija treba da počne da proizvodi i eventualno raspoređuje rakete zbog akcija SAD

Kurir pre 4 dana
Raspoređivanje američkih raketa srednjeg i kratkog dometa u različitim regionima sveta izaziva zabrinutost u Rusiji i zahteva odgovor. Moskva bi mogla da počne proizvodnju raketa INF, a potom i njihovo razmeštanje, rekao je ruski predsednik Vladimir… »
Putin najavio obnovu proizvodnje nuklearnih raketa kratkog i srednjeg dometa

Putin najavio obnovu proizvodnje nuklearnih raketa kratkog i srednjeg dometa

Slobodna Evropa pre 4 dana
Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je u petak, 28. juna, da će njegova zemlja nastaviti proizvodnju nuklearnih raketa kratkog i srednjeg dometa zbog, kako je naveo, poteza Sjedinjenih Država da ih rasporede u Evropi i Aziji. Sjedinjene Države su… »
Putin prevaren: Izdao hitno naređenje

Putin prevaren: Izdao hitno naređenje

B92 pre 4 dana
Moskva mora da započne proizvodnju raketa srednjeg i manjeg dometa, kako bi bila u mogućnosti da odgovori na akcije Vašingtona. To je rekao danas ruski predsednik Vladimir Putin na operativnom sastanku sa članovima Saveta bezbednosti Rusije. "Mi smo… »

Vesti dana »