Povezane vesti

"Imam penziju od 300 evra": Poznatu Srpkinju iselili sa broda na kom je provela 19 godina: "Nekada sam živela u stanu sa…

"Imam penziju od 300 evra": Poznatu Srpkinju iselili sa broda na kom je provela 19 godina: "Nekada sam živela u stanu sa…

Blic pre 3 dana
Novinarka, spisateljica i vlasnica modne agencije “Miss Yu”, Vesna de Vinča punih 19 godina živela je na brodu iz kog je juče morala da se iseli. Naime , Vesna de Vinča godine je provela na brodu, a na Vračar se preselila samo u jednom periodu… »
Živi na brodu, a vila na Vračaru "zvrnda" prazna: Vesnu iselila policija, a ovde je živela nekad

Živi na brodu, a vila na Vračaru "zvrnda" prazna: Vesnu iselila policija, a ovde je živela nekad

Mondo pre 3 dana
Vesna de Vinča poseduje nekoliko nekretnina u Beogradu. Vesna de Vinča poseduje nekoliko nekretnina u Beogradu. Novinarka, književnica i vlasnica modne agencije “Miss Yu” Vesna De Vinča, godinama je živela na brodu sa pogledom na Kalemegdan, a… »
Pogled na Hram, slike olje ivanjicki i skulptura od nekoliko hiljada evra: Vesnu de Vinču iselili sa splava, a evo gde je…

Pogled na Hram, slike olje ivanjicki i skulptura od nekoliko hiljada evra: Vesnu de Vinču iselili sa splava, a evo gde je…

Blic pre 4 dana
Vesna de Vinča punih 19 godina živi na splavu sa pogledom na Kalemegdan, a danas je morala da se iseli odatle. Naime , Vesna de Vinča godine je provela na brodu, a na Vračar se preselila samo u jednom periodu kako bi brinula o majci. Nakon smrti… »

Vesti dana »