Povezane vesti

"Ne bih uskakala: U g*vna da me zanima vaše mišljenje" Učesnica Zadruge plivala u vodi iz kanalizacije, a sad šokirala…

"Ne bih uskakala: U g*vna da me zanima vaše mišljenje" Učesnica Zadruge plivala u vodi iz kanalizacije, a sad šokirala…

Blic pre 3 dana
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga", Sandra Todić na svom Instagram profilu podelila je snimak na kojem se vidi kako sa drugaricom, skače i pliva u vodi koja se nakupila nakon obilne kiše u Beogradu. Sandra Todić, dobila je gomilu kritika na svoj… »
Plivala u vodi iz kanalizacije, A sada se oglasila Bivša rijaliti učesnica zgrozila javnost objavom, pa imala da poruči…

Plivala u vodi iz kanalizacije, A sada se oglasila Bivša rijaliti učesnica zgrozila javnost objavom, pa imala da poruči…

Kurir pre 3 dana
Bivša rijaliti učesnica Sandra Todić zgrozila je javnost novom objavom na svom Instagram profilu sa jednog od potopljenih delova naše prestonice posle nevremena. Sandra je sa drugaricom nakon obilne kiše koja je izazvala poplavu u Beogradu izašla… »
Ne bih uskakala u go**a da me zanima vaše mišljenje Oglasila se Zadrugarka nakon što je plivala u kanalizaciji, ponovo…

Ne bih uskakala u go**a da me zanima vaše mišljenje Oglasila se Zadrugarka nakon što je plivala u kanalizaciji, ponovo…

Alo pre 3 dana
Sandra je dobila gomilu kritika na svoj račun nakon ovog poteza. Bivša rijaliti učesnica, Sandra Todić, šokirala je celokupnu javnost kada je na svom Instagram profilu objavila snimak na kom se vidi kako sa drugaricom skače i pliva u vodi koja se… »
(Video) Učesnica Zadruge plivala u vodi iz kanalizacije: Šok scene iz Beograda: Skočila sa drugaricom, a onda i zaplesale

(Video) Učesnica Zadruge plivala u vodi iz kanalizacije: Šok scene iz Beograda: Skočila sa drugaricom, a onda i zaplesale

Blic pre 4 dana
Sandra Todić bivša učesnica "Zadruge" šokirala je snimkom, na kojem se vidi da su ona i njena drugarica skočile u vodu, koja je poplavila delove Beograda nakon nevremena u srpskoj prestonici. Jako nevreme koje je juče pravilo haos po Srbiji, dovelo… »

Vesti dana »