Povezane vesti

Srpski turista opleo po konobaru u crnoj gori Seo da popije kafu, a pobesneo zbog onoga što mu je rekao: "Ustao sam i otišao"

Srpski turista opleo po konobaru u crnoj gori Seo da popije kafu, a pobesneo zbog onoga što mu je rekao: "Ustao sam i otišao"

Kurir pre 4 dana
Crna Gora je mnogim našim građanima omiljena destinacija za letovanje, zato mnogi srpski turisti godišnje odmore provode upravo na crnogorskom primorju, dok se na društvenim mrežama svakodnevno dele razna iskustva sa letnjeg odmora. Iako s jedne… »
Milan iz Srbije opleo po konobaru iz Crne Gore nakon što mu je rekao samo jednu rečenicu: "Ustao sam i otišao. Bezobrazluk…

Milan iz Srbije opleo po konobaru iz Crne Gore nakon što mu je rekao samo jednu rečenicu: "Ustao sam i otišao. Bezobrazluk…

Blic pre 4 dana
Crnogorsko primorje ostaje jedna od omiljenih destinacija za letovanje mnogih građana Srbije. Svake godine, veliki broj srpskih turista provodi godišnje odmore upravo na crnogorskim plažama, dok se na društvenim mrežama svakodnevno dele različita… »
"Bezobrazluk, ustao sam i otišao"! Srpskog turistu razbesneo konobar u Crnoj Gori, seo na kafu, a on mu odbrusio

"Bezobrazluk, ustao sam i otišao"! Srpskog turistu razbesneo konobar u Crnoj Gori, seo na kafu, a on mu odbrusio

Mondo pre 4 dana
Tokom letovanja u Crnoj Gori jedan naš turista doživeo je veoma neprijatno iskustvo u restoranu. Tokom letovanja u Crnoj Gori jedan naš turista doživeo je veoma neprijatno iskustvo u restoranu. Crna Gora je mnogim našim građanima omiljena… »

Vesti dana »