Povezane vesti

Biden priznao loš nastup u debati sa Trumpom, ali ne odustaje od utrke

Biden priznao loš nastup u debati sa Trumpom, ali ne odustaje od utrke

Al Jazeera pre 4 dana
Biden je veći dio govora tokom skupa posvetio ukazivanju na ono što je nazvao Trumpovim lažnim tvrdnjama tokom debate o ekonomiji, imigraciji i kriminalu. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Joe Biden osvrnuo se na svoj loš učinak u… »
Oglasio se Bajden nakon fijaska sa Trampom! Ono što je rekao ostavilo sve bez reči!

Oglasio se Bajden nakon fijaska sa Trampom! Ono što je rekao ostavilo sve bez reči!

Pravda pre 4 dana
Predsednik SAD Džozef Bajden osvrnuo se na svoj loš učinak u predsedničkoj debati, samo nekoliko sati nakon što je posustao na sceni u "meču" protiv bivšeg predsednika Donalda Trampa. Viši pomoćnik u njegovom predizbornom štabu rekao je za ABC… »
Bajden i sam zna koliko je bio loš: Ne debatujem kao nekada, ali znam da kažem istinu i neću odustati

Bajden i sam zna koliko je bio loš: Ne debatujem kao nekada, ali znam da kažem istinu i neću odustati

Euronews pre 4 dana
Predsednik SAD Džozef Bajden osvrnuo se na svoj loš učinak u predsedničkoj debati, samo nekoliko sati nakon što je posustao na sceni u "meču" protiv bivšeg predsednika Donalda Trampa. Viši pomoćnik u njegovom predizbornom štabu rekao je za ABC… »
Bajden o debati: Znam da nisam dobar kao pre

Bajden o debati: Znam da nisam dobar kao pre

Nedeljnik pre 4 dana
Predsednik Džo Bajden pokušao je da smiri paniku oko svoje kandidature u danu nakon njegovog vrlo problematičnog nastupa u debati, govoreći pristalicama na predizbornom skupu u petak da, uprkos tome što nije bio tako mlad kao nekada, „zna kako da… »
Bajden o debati: Znam da nisam dobar kao pre - nisam mlad čovek, ne hodam tako lako kao nekada

Bajden o debati: Znam da nisam dobar kao pre - nisam mlad čovek, ne hodam tako lako kao nekada

Radio 021 pre 4 dana
Predsednik SAD Džo Bajden pokušao je da smiri paniku oko svoje kandidature u danu nakon njegovog vrlo problematičnog nastupa u debati. Pristalicama je na predizbornom skupu u petak rekao da, uprkos tome što nije bio tako mlad kao nekada, "zna kako da… »

Vesti dana »