Povezane vesti

Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Politika pre 3 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije moguć, ali da se plaši da nije i da će međunarodna zajednica reagovati. „Ponovo su zabranili (privremene vlasti u Prištini)… »
Premijer Vučević: Dobra vest je da smo, uz sve nemoguće okolnosti, uspešno sproveli završne ispite za upis u srednje…

Premijer Vučević: Dobra vest je da smo, uz sve nemoguće okolnosti, uspešno sproveli završne ispite za upis u srednje…

Dnevnik pre 3 dana
Po međunarodnom pravu, ali i našem, a i pravdi, srpska Vlada bi juče održala posebnu sednicu u Gračanici, ali to nije moguće, jer se ne poštuje nijedno pravilo, naglasio je premijer Srbije Miloš Vučević za Jutarnji dnevnik, na RTS1. -Pričali… »
Premijer Vučević: Uspešno smo sproveli završne ispite za upis u škole, deca na KiM će imati ista prava kao i u ostatku…

Premijer Vučević: Uspešno smo sproveli završne ispite za upis u škole, deca na KiM će imati ista prava kao i u ostatku…

Kurir pre 3 dana
Po međunarodnom pravu, ali i našem, a i pravdi, srpska Vlada bi juče održala posebnu sednicu u Gračanici, ali to nije moguće, jer se ne poštuje nijedno pravilo, naglasio je premijer Srbije Miloš Vučević za Jutarnji dnevnik, na RTS1. -Pričali… »
Vučević: Uspešno smo sproveli završne ispite za upis u srednje škole, deca na KiM će imati ista prava

Vučević: Uspešno smo sproveli završne ispite za upis u srednje škole, deca na KiM će imati ista prava

Euronews pre 3 dana
Po međunarodnom pravu, ali i našem, a i pravdi, srpska Vlada bi juče održala posebnu sednicu u Gračanici, ali to nije moguće, jer se ne poštuje nijedno pravilo, naglasio je premijer Srbije Miloš Vučević za Jutarnji dnevnik, na RTS1. "Pričali… »
Vučević: Kurti bi voleo da Srbija napravi pogrešan korak kako bi došlo do eskalacije

Vučević: Kurti bi voleo da Srbija napravi pogrešan korak kako bi došlo do eskalacije

N1 Info pre 3 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je da je za Srbe na Kosovu svaki dan "teror" i kao i da bi premijer Kosova Aljbin Kurti voleo da Srbija napravi "pogrešan korak" kako bi došlo do eskalacije. U programu RTS rekao je da „Kurti nastavlja… »
Vučević: Nebo nad Srbijom još sigurnije i bezbednije, sa sistemom HQ 17

Vučević: Nebo nad Srbijom još sigurnije i bezbednije, sa sistemom HQ 17

RTV pre 3 dana
BEOGRAD - Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je na Vidovdan po prvi put prikazan deo novih protivazduhoplovnih sistema, odnosno protivvazduhoplovne odbrane, a to je sistem HQ 17 koje smo uvezli iz Kine. "To pokazuje da je danas nebo nad… »
"Ponovo su zabranili ulazak": Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

"Ponovo su zabranili ulazak": Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Blic pre 3 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije moguć, ali da se plaši da nije i da će međunarodna zajednica reagovati. - Ponovo su zabranili (privremene vlasti u Prištini)… »
Vučević: Vlasti u Prištini napale institucije EPS

Vučević: Vlasti u Prištini napale institucije EPS

Danas pre 3 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je za Srbe na Kosovu svaki dan „teror“ i kao i da bi premijer Kosova Aljbin Kurti voleo da Srbija napravi „pogrešan korak“ kako bi došlo do eskalacije. U programu Radio-Televizije… »
Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Novi magazin pre 3 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je za Srbe na Kosovu svaki dan "teror" i kao i da bi premijer Kosova Aljbin Kurti voleo da Srbija napravi "pogrešan korak" kako bi došlo do eskalacije. U programu Radio-Televizije Srbije (RTS)… »
Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Beta pre 3 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da je za Srbe na Kosovu svaki dan "teror" i kao i da bi premijer Kosova Aljbin Kurti voleo da Srbija napravi "pogrešan korak" kako bi došlo do eskalacije. U programu Radio-Televizije Srbije (RTS)… »
Vučević: Da je situacija drugačija, ne bismo mi za Vidovdan bili u Kruševcu!

Vučević: Da je situacija drugačija, ne bismo mi za Vidovdan bili u Kruševcu!

Vesti online pre 3 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije moguć, ali da se plaši da nije i da će međunarodna zajednica reagovati. – Ponovo su zabranili (privremene vlasti u Prištini) ulazak… »
Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Vučević: Za Srbe na Kosovu svaki dan teror, Kurti bi voleo da dođe do eskalacije

Radio sto plus pre 3 dana
U programu Radio-Televizije Srbije (RTS) rekao je da “Kurti nastavlja sa svojom politikom” i da su juče vlasti u Prištini “napale institucije Elktroprivrede Srbije”, te da se nada da će neko iz međunarodne zajednice da reaguje, ali da se boji… »
"Plašim se da nije kraj problemima na KiM" Vučivić: Srbi moraju da budu strpljivi

"Plašim se da nije kraj problemima na KiM" Vučivić: Srbi moraju da budu strpljivi

Alo pre 3 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije moguć, ali da se plaši da nije i da će međunarodna zajednica reagovati. "Ponovo su zabranili (privremene vlasti u Prištini)… »
Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Insajder pre 3 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je u subotu 29. juna da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije moguć, ali da se plaši da nije i da će međunarodna zajednica reagovati. 'Ponovo su zabranili ulazak na teroritiju… »
Vidovdan temelj časti i slobode

Vidovdan temelj časti i slobode

Vesti online pre 3 dana
U Srbiji je brojnim manifestacijama obeležen nacionalni praznik Vidovdan i 635 godina Boja na Kosovu, a centralni događaj i svečana sednica Vlade Srbije održani su u Kruševcu, nekadašnjoj prestonici kneza Lazara koji je sa svojom vojskom poginuo u… »
Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Vučević: Voleo bih da znam da je kraj problemima na KiM moguć, ali plašim se da nije

Telegraf pre 3 dana
Vučević je podsetio da su predstavnici vlasti u Prištini u petak izvršili napade na određene objekte Elektroprivrede Srbije. Premijer Srbije Miloš Vučević izjavio je danas da bi voleo da zna da je kraj problemima na teritoriji Kosova i Metohije… »
Martinović: Vidovdan posvećen onima koji nisu poklekli pred nepravdom i jačom silom

Martinović: Vidovdan posvećen onima koji nisu poklekli pred nepravdom i jačom silom

Telegraf pre 4 dana
Martinović je prisustvovao današnjoj svečanoj sednici Vlade Republike Srbije održanoj u Kruševcu povodom obeležavanja Vidovdana i 635-godišnjice Boja na Kosovu, saopštilo je danas Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede. Ministar… »

Vesti dana »