Povezane vesti

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

BBC News pre 4 dana
Porodica Dil Bahadur Tamanga izgubila je izvor prihoda koji ih je prethodnih godina čuvao od finansijskih nedaća. „Mogli su da se istresu na meni ako su imali neki problem! Zašto su morali da poseku to drvo?" Dil Bahadur Tamang se sa suzama u očima… »
Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Radio 021 pre 4 dana
Porodica Dil Bahadur Tamanga izgubila je izvor prihoda koji ih je prethodnih godina čuvao od finansijskih nedaća. BBC Drveće postaje zlatni rudnik „Mogli su da se istresu na meni ako su imali neki problem! Zašto su morali da poseku to drvo?" Dil… »
Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Danas pre 4 dana
„Mogli su da se istresu na meni ako su imali neki problem! Zašto su morali da poseku to drvo?“ Dil Bahadur Tamang se sa suzama u očima priseća drveta bodičite sa kojim je odrastao. Dil Bahadur (42) rođen je u mestu zvanom Nagbeli, u ruralnoj… »
Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Danas pre 4 dana
„Mogli su da se istresu na meni ako su imali neki problem! Zašto su morali da poseku to drvo?“ Dil Bahadur Tamang se sa suzama u očima priseća drveta bodičite sa kojim je odrastao. Dil Bahadur (42) rođen je u mestu zvanom Nagbeli, u ruralnoj… »
Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Bodičite: Zašto su naoružani vandali nasrnuli na drvo vredno milione u Nepalu

Južne vesti pre 4 dana
BBC Drveće postaje zlatni rudnik „Mogli su da se istresu na meni ako su imali neki problem! Zašto su morali da poseku to drvo?" Dil Bahadur Tamang se sa suzama u očima priseća drveta bodičite sa kojim je odrastao. Dil Bahadur (42) rođen je u mestu… »

Vesti dana »