Povezane vesti

Brnabić o strašnim pretnjama koje je dobila od "ekoloških" aktivista: Neka vide i opozicija i opozicioni mediji dokle je…

Brnabić o strašnim pretnjama koje je dobila od "ekoloških" aktivista: Neka vide i opozicija i opozicioni mediji dokle je…

Kurir pre 4 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić je u jutarnjem programu na televiziji Pink govorila o pretnjama Miloša Kuvekalovića, jednog od “ekoloških” aktivista. Naime, njoj je na privatni mobilni telefon Kuvekalović poslao snimak, koji sadrži isečak iz… »
Ministarska pravde oštro osudila pretnje upućene predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić

Ministarska pravde oštro osudila pretnje upućene predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić

RTV pre 3 dana
BEOGRAD - Ministarka pravde saopštila je danas da oštro osuđuje pretnje upućene predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić i navela da je sigurna da će taj slučaj biti procesuiran. Samozvani ekološki aktivista poslao je beskrupulozni preteći… »
"Sigurna sam se da će slučaj biti procesuiran": Ministarka pravde Maja Popović se oglasila povodom pretnji upućenih Ani…

"Sigurna sam se da će slučaj biti procesuiran": Ministarka pravde Maja Popović se oglasila povodom pretnji upućenih Ani…

Kurir pre 3 dana
Ministarka pravde Maja Popović oglasila se povodom pretnji upućenih predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić. - Oštro osuđujem pretnje upućene predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić! Samozvani ekološki aktivista poslao je beskrupulozni… »
Ministar policije Ivica Dačić o pretnjama predsednici parlamenta Ani Brnabić: Evo šta je poručio

Ministar policije Ivica Dačić o pretnjama predsednici parlamenta Ani Brnabić: Evo šta je poručio

Kurir pre 3 dana
Ministar policije Ivica Dačić prokomentarisao je danas i pretnje koje su upućene predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić. - Policija će reagovati na taj napad i smatramo da moramo da budemo u službi svih građana Srbije i da zaštitimo svakog… »
Ministar Darko Glišić za Kurir o pretnjama ani Brnabić: Očekujem da nadležni organi reaguju

Ministar Darko Glišić za Kurir o pretnjama ani Brnabić: Očekujem da nadležni organi reaguju

Kurir pre 3 dana
Darko Glišić, ministar za javna ulaganja, prokomentarisao je strašne pretnje koje je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić dobila od strane ekoloških aktivista. - Očigledno da se ne radi ni o kakvim "ekološkim" aktivistima već o bahatim… »
Član Glavnog odbora SNS, Jovanović, o pretnjama Ani Brnabić: Duboko sam zabrinut, ovakve pretnje moraju biti najstrože…

Član Glavnog odbora SNS, Jovanović, o pretnjama Ani Brnabić: Duboko sam zabrinut, ovakve pretnje moraju biti najstrože…

Kurir pre 3 dana
Dr Mihailo Jovanović, član Glavnog odbora Srpske napredne stranke oglasio se povodom strašnih pretnji upućenih predsednici Skupštine Srbije Ani Brnabić. "Duboko sam zabrinut zbog najnovijeg napada na predsednicu Skupštine Republike Srbije, Anu… »
Brnabić o pretnjama smrću koje je dobila: "Neka vide opozicija i njihovi mediji dokle je to došlo"

Brnabić o pretnjama smrću koje je dobila: "Neka vide opozicija i njihovi mediji dokle je to došlo"

B92 pre 4 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić govorila je o pretnjama koje je dobila. "To je ta ideologija - oni su elita, a mi svi zajedno ne vredimo ništa. Naši životi ne vrede ništa", rekla je Brnabić. "Malo je odvratno, ali šta da radimo. Ozbiljnije… »

Vesti dana »