Povezane vesti

"Otac me je silovao od 5. Godine" Jeziva ispovest ćerka slavnog glumca, progovorila i sestra

"Otac me je silovao od 5. Godine" Jeziva ispovest ćerka slavnog glumca, progovorila i sestra

Mondo 29.06.2024
Pola Kinski napisala je knjigu o zlostavljanju koje je trpela od strane svog oca, proslavljenog glumca Klausa. Pola Kinski napisala je knjigu o zlostavljanju koje je trpela od strane svog oca, proslavljenog glumca Klausa. Čekala je čak 31 godinu da… »
Ćerka slavnog glumca: "Otac me silovao od pete godine, bila sam zavisna od njegove pažnje" VIDEO

Ćerka slavnog glumca: "Otac me silovao od pete godine, bila sam zavisna od njegove pažnje" VIDEO

B92 29.06.2024
Slavna nemačka glumica Pola Kinski je šokirala javnost jednim intervjuom u kom je otkrila potresne detalje iz svog života. Pola Kinski je ćerka proslavljenog Klausa Kinskog, a jednim intervjuom za magazin Stern bacila je senku na njegovu karijeru i… »
"Otac me je redovno silovao od moje 5. Godine" Ćerka legendarnog glumca ćutala 31 godinu: "Govorio mi je da svi očevi to…

"Otac me je redovno silovao od moje 5. Godine" Ćerka legendarnog glumca ćutala 31 godinu: "Govorio mi je da svi očevi to…

Kurir 29.06.2024
Čekala je čak 31 godinu da progovori, a onda je Pola Kinski optužbama na račun slavnog oca šokirala svet. Njen otac je bio slavni glumac Klaus Kinski, a Polina priča bila je ona o strašnom zlostavljanju koje je proživljavala od najranijih dana… »

Vesti dana »