Povezane vesti

Đoković: Osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno

Đoković: Osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno

Sportski žurnal pre 3 dana
Srpski teniser je uspeo da se oporavi i igraće na Vimbldonu, koji počinje prvog jula. - Osećam se dobro. Igram u utorak i samouveren sam i siguran u koleno. Do sada je sve pozitivno - izjavio je danas srpski teniser Novak Đoković uoči početka… »
Alkaraz: "Novak je i u ovom stanju favorit"

Alkaraz: "Novak je i u ovom stanju favorit"

Sportske.net pre 3 dana
Karlos Alkaraz je španskim novinarima pred učešće na Vimbldonu rekao da je sreo Novaka Đokovića i da je imao šta da mu kaže. "Pričao sam sa njim, rekao sam mu da je super čovek. Znamo koliko je profesionalan, koliko brine o svom telu. Čak i… »
Đoković pred Vimbldon: "Bilo bi tužno, ali dobro sam - nisam super čovek"

Đoković pred Vimbldon: "Bilo bi tužno, ali dobro sam - nisam super čovek"

B92 pre 3 dana
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije pred nastup na Vimbldonu. Novak će u prvom kolu trećeg grend slema u sezoni igrati protiv ČehaVita Koprive i to će mu biti prvi meč posle povrede i operacije meniskusa. "Osećam se… »
Jake reči velikog rivala: Evo šta je Siner rekao posle sparinga sa Đokovićem

Jake reči velikog rivala: Evo šta je Siner rekao posle sparinga sa Đokovićem

Večernje novosti pre 3 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odigrao je egzibicioni meč sa prvim reketom sveta Janikom Sinerom u okviru priprema za Vimbldon, a Italijan je sada prokomentarisao taj susret, kao i samu igru Đokovića. Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI Siner je… »
Đoković sve zapanjio: Pred Vimbldon pričao o fudbalu i Alkarazu - a ono što je rekao o povredi će oduševiti sve navijače

Đoković sve zapanjio: Pred Vimbldon pričao o fudbalu i Alkarazu - a ono što je rekao o povredi će oduševiti sve navijače

Večernje novosti pre 3 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obratio se medijima na konferenciji povodom nastupa na Vimbldonu. Foto: Profimedia Na samom početku, Đoković se osvrnuo na povredu kolena. - Osećam se dobro! Da, hajde da pričam odmah o kolenu... Kada se to… »
Novak o kolenu: "Odlično je!"

Novak o kolenu: "Odlično je!"

Sportske.net pre 3 dana
Dobre vesti sa trećeg grend slema. Novak Đoković ne samo da će igrati Vimbldon, već je i 100% spreman da pokaže sav kvalitet. Što se tiče povrede kolena, on je istakao da je to prošlost. "Osećam se dobro! Da, hajde da pričam odmah o kolenu… »
Zašto rizikuješ, Novače: To me je i supruga pitala…

Zašto rizikuješ, Novače: To me je i supruga pitala…

Sport klub pre 3 dana
„Kako se osećaš“, glasilo je uvodno pitanje moderatora na konferenciji za medije Novaka Đokovića pred Vimbldon. Novak o fudbalerima: Nema sredine, pa sve po spisku svima… „Dobro sam, dobro“, rekao je Novak i nije sačekao pitanje, već je uz… »
Ovako govori pravi šampion: Novak Đoković o neuspehu Orlova na euro – Naježio sam se…

Ovako govori pravi šampion: Novak Đoković o neuspehu Orlova na euro – Naježio sam se…

Hot sport pre 3 dana
Novak se obratio javnosti na konferenciji pred nastup na Vimbldonu Najbolji srpski teniser Novak Đoković nastupiće na ovogodišnjem Vimbldonu, uprkos ne toliko davnoj operaciji kolena. On je odradio nekoliko trening mečeva, a poslednji u kome je… »
Đoković: Osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno

Đoković: Osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno

Vesti online pre 3 dana
Osećam se dobro. Igram u utorak i samouveren sam i siguran u koleno. Do sada je sve pozitivno, izjavio je danas srpski teniser Novak Đoković uoči početka Vimbldona. Đoković se četvrtog juna uoči meča četvrtfinala protiv Kaspera Ruda povukao sa… »
Novak Đoković pred početak Vimbldona: Nisam super čovek, osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno (foto)

Novak Đoković pred početak Vimbldona: Nisam super čovek, osećam se dobro, samouveren sam i siguran u koleno (foto)

Dnevnik pre 3 dana
"Osećam se dobro. Igram u utorak i samouveren sam i siguran u koleno. Do sada je sve pozitivno", izjavio je danas srpski teniser Novak Đoković uoči početka Vimbldona. Đoković se četvrtog juna uoči meča četvrtfinala protiv Kaspera Ruda povukao… »
Novak otkrio sa kojim sportistima se savetovao

Novak otkrio sa kojim sportistima se savetovao

B92 pre 3 dana
Srpski teniser Novak Đoković najavio je svoj nastup na Vimbldonu, a otkrio je i sa kojim sportistima je razgovarao tokom perioda oporavka. Novak će u prvom kolu trećeg grend slema u sezoni igrati protiv Čeha Vita Koprive i to će mu biti prvi meč… »
Alkarazove reči o Đokoviću odzvanjaju: Španac je ovim rečima opisao povredu srpskog tenisera

Alkarazove reči o Đokoviću odzvanjaju: Španac je ovim rečima opisao povredu srpskog tenisera

Večernje novosti pre 3 dana
Španski teniser Karlos Alkaraz govorio je za medije pred Vimbldon, a tom prilikom je spomenuo i Novaka Đokovića. Foto: Profimedia Momak iz Mursije je prokomentarisao to što se Đoković u kratkom roku oporavio od povrede. - Pričao sam sa njim, rekao… »
„Igrali smo samo 45 minuta“: Siner imao posebnu poruku na pitanje o Đokoviću

„Igrali smo samo 45 minuta“: Siner imao posebnu poruku na pitanje o Đokoviću

Nova pre 3 dana
Svetski broj jedan Janik Siner biće prvi favorit za osvajanje Vimbldona po procenama i stručnjaka i kladionica. Italijan je u zvaničnom obraćanju pred start turnira dobio i pitanje šta može da se očekuje od Novaka Đokovića nakon povrede koju je… »
Alkaras o Đokoviću: On je favorit

Alkaras o Đokoviću: On je favorit

B92 pre 3 dana
Španski teniser Karlos Alkaras govorio je o Novaku Đokoviću pred početak Vimbldona. Vimbldon se ove godine održava od 1. do 14. jula u Londonu i srpski teniser Novak Đoković drugi je nosilac turnira. Bivši prvi, a sada treći teniser sveta, Karlos… »
"Za mene je privilegija da treniram sa njim" Siner oduševio planetu rečima o Đokoviću - pitali ga za Novakovu igru posle…

"Za mene je privilegija da treniram sa njim" Siner oduševio planetu rečima o Đokoviću - pitali ga za Novakovu igru posle…

Kurir pre 3 dana
Specijalni izveštač iz Londona: Vuk Brajović Prvi igrač sveta Janik Siner nagovestio je ostvarenje najviših ciljeva na ovogodišnjem Vimbldonu osvajanjem turnira u Haleu. “Srećan sam što sam ovde, jer će ovogodišnji Vimbldon biti poseban… »
Siner prokomentarisao Novakovu igru nakon operacije: "Privilegija je trenirati s njim, a to pitanje..."

Siner prokomentarisao Novakovu igru nakon operacije: "Privilegija je trenirati s njim, a to pitanje..."

Telegraf pre 3 dana
Osvojio je set sa 6:3, a o stanju Novakovog kolena nakon operacije nije mogao reći nešto više. Janik Siner se pred početak Vimbldona obratio novinarima i između ostalog prokomentarisao sparing set koji je na Centralnom terenu odigrao protiv Novaka… »
Idealan žreb za Đokovića

Idealan žreb za Đokovića

Politika pre 3 dana
Najbolji teniser svih vremena i dalje se oporavlja od povrede, ali je ipak odlučio da igra u Londonu. – Prvi protivnik Čeh Kopriva, tri glavna rivala Siner, Alkaraz i Medvedev u drugom delu kostura. Novak Đoković će startovati na Vimbldonu protiv… »
Kakve pripreme: Novak Đoković se odlučio na još jedan važan potez pre Vimbldona

Kakve pripreme: Novak Đoković se odlučio na još jedan važan potez pre Vimbldona

Večernje novosti pre 3 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković intenzivno se priprema da zaigra na Vimbldonu, a nakon sparing mečeva sa Janikom Sinerom i Danilom Medvedevim, sada se Novak odlučio na još jedan značajan potez. Foto: Profimedia Kako prenosi "Telegraf"… »
Najbolji teniser ikada pred Vimbldon: Evo zašto je Novak kontaktirao Zlatana Ibrahimovića!

Najbolji teniser ikada pred Vimbldon: Evo zašto je Novak kontaktirao Zlatana Ibrahimovića!

Hot sport pre 4 dana
Spreman je za jedan od najvećih teniskih turnira! Novak Đoković je brzo prebrodio svoju povredu kolena nakon nezgode na Rolan Garosu. Srpski teniser, koji je morao da se povuče sa turnira i podvrgne se operaciji, pokazao je znakove oporavka i spreman… »
Novak prvi put o operaciji kolena: Sjajno je igrati bez bolova, bile su ovo teške tri nedelje

Novak prvi put o operaciji kolena: Sjajno je igrati bez bolova, bile su ovo teške tri nedelje

Euronews pre 4 dana
Mnogi fanovi "belog sporta" ostali su zabrinuti nakon što je Novak Đoković doživeo povredu kolena na Rolan Garosu, zbog čega je i ranije okončao takmičenje. Srpski teniser morao je potom i na operaciju, posle čega je nastup na Vimbldonu i… »
Đoković: Savet Zlatana Ibrahimovića je bio od velike pomoći

Đoković: Savet Zlatana Ibrahimovića je bio od velike pomoći

B92 pre 4 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković će igrati na Vimbldonu uprkos operaciji kolena koju je imao pre nešto više od mesec dana. Novak je svoju generalnu probu pred start trećeg Gren slema sezone imao protiv Rusa Danila Medvedeva, koga je savladao u… »

Vesti dana »