Povezane vesti

Vulin: Srpska vojska je ono što čini srpsku državu

Vulin: Srpska vojska je ono što čini srpsku državu

Politika pre 4 dana
GOSTILjE – Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin prisustvovao je danas u selu Gostilje „24. Vidovdanskom skupu“, susretu veterana 63. padobranske brigade, koja ove godine obeležava 80 godina od nastanka. U ime predsednika Srbije i vrhovnog… »
Oglasio se muftija Jusufspahić: Molim Uzvišenog Stvoritelja da našoj Srbiji sačuva mir

Oglasio se muftija Jusufspahić: Molim Uzvišenog Stvoritelja da našoj Srbiji sačuva mir

B92 pre 4 dana
Beogradski muftija Mustafa Jusufspahić oglasio se večeras na društvenoj mreži Iks povodom terorističkog napada ispred izraelske ambasade u kojem je srpski žandarm ranjen, a napadač ubijen. Islamska zajednica Srbije je sa velikom zabrinutošću… »
Muftija Jusufspahić: Čvrsto verujemo da terorista ne može biti vernik, niti da vernik može biti terorista

Muftija Jusufspahić: Čvrsto verujemo da terorista ne može biti vernik, niti da vernik može biti terorista

Insajder pre 3 dana
Beogradski muftija Mustafa Jusufspahić izjavio je u subotu, govoreći o ranjavanju pripadnika Žandarmerije ispred ambasade Izraela u Beogradu, da čvrsto veruju da "terorista ne može biti vernik, niti da vernik može biti terorista". 'Islamska… »
Oglasio se Aleksandar Vulin o terorističkom napadu i ranjavanju pripadnika Žandarmerije

Oglasio se Aleksandar Vulin o terorističkom napadu i ranjavanju pripadnika Žandarmerije

Telegraf pre 3 dana
"Siguran sam da će sistem bezbednosti sačuvati mir u našoj zemlji, povređenom pripadniku policije želim da pobedi", kaže Vulin. Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin o terorističkom napadu i ranjavanju pripadnika Žandarmerije kaže… »
Vulin: Siguran sam da će sistem bezbednosti sačuvati mir u našoj zemlji

Vulin: Siguran sam da će sistem bezbednosti sačuvati mir u našoj zemlji

RTV pre 3 dana
GOSTILJE - Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas povodom terorističkog napada ispred Ambasade Izraela u Beogradu u kojem je ranjen pripadnik Žandarmerije, da je uveren da će sistem bezbednosti sačuvati mir u našoj… »
Siguran sam da će sistem bezbednosti sačuvati mir u Srbiji: Aleksandar Vulin o terorističkom napadu u Beogradu

Siguran sam da će sistem bezbednosti sačuvati mir u Srbiji: Aleksandar Vulin o terorističkom napadu u Beogradu

Kurir pre 3 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin rekao je danas, nakon terorističkog napada ispred izraelske ambasade u Beogradu, da je siguran da će sistem bezbednosti sačuvati mir u našoj zemlji. - Terorizam je zlo koje ne zaobilazi ni jednu… »

Vesti dana »