Povezane vesti

"Kad popijem, nastaće haos": Svadba u Eliti! Miona Jovanović u venčanici, Ša kipti od ljubomore: "Želim ti da se što pre…

"Kad popijem, nastaće haos": Svadba u Eliti! Miona Jovanović u venčanici, Ša kipti od ljubomore: "Želim ti da se što pre…

Blic pre 4 dana
Slavlje u ''Eliti'' uveliko je počelo. Naime, Miona Jovanović i Stanislav Krofak danas će izgovoriti sudbonosno "da" u rijalitiju. Bora Santana je ušetao u Elitu kako bi uveličao proslavu, a Nenad Aleksić Ša je bio vidno nervozan. - Ne mogu ja ovo… »
"Ne mogu ja ovo" Počela svadba Mione i Stanislava: Ša van sebe od besa, najavio joj haos, a na imanje ušao počasni gost!

"Ne mogu ja ovo" Počela svadba Mione i Stanislava: Ša van sebe od besa, najavio joj haos, a na imanje ušao počasni gost!

Kurir pre 4 dana
U '' Eliti" je počelo veliko slavlje povodom venčanja bivših partnera Stanislava Krofaka i Mione Jovanović. Oni će danas izgovoriti sudbonosno "da" u rijalitiju, a dok je Stanislav u svečanom odelu, Miona je obukla venčanicu i na glavu stavila veo… »
Počelo venčanje Stanislava i Mione, Ša uleteo u hotel! Poljubio mladu, pa najavio: "Kad popijem biće haos"

Počelo venčanje Stanislava i Mione, Ša uleteo u hotel! Poljubio mladu, pa najavio: "Kad popijem biće haos"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Danas, 29. juna, zakazano je venčanje Mione Jovanović i njenog bivšeg Stanislava Krofaka, protiv kojeg je izričito bio njen sadašnji dečko, reper Nenad Aleksić Ša. Bora Santana je ušetao u Elitu kako bi uveličao proslavu, a Ša… »

Vesti dana »