Povezane vesti

Zvezda predstavila levog beka: Ovo je moj prvi transfer u karijeri i srećan sam što sam došao

Zvezda predstavila levog beka: Ovo je moj prvi transfer u karijeri i srećan sam što sam došao

Sportski žurnal pre 4 dana
Reprezentativac Južne Koreje Jung Vu Seol novi fudbaler Crvene zvezde. Reprezentativac Južne Koreje Jung Vu Seol novi je fudbaler Crvene zvezde, saopštio je danas beogradski klub. Seol (25) je sa Crvenom zvezdom potpisao ugovor na tri plus jednu… »
Zvanično - Zvezda promovisala beka, znači li ovo ostanak Hvanga?!

Zvanično - Zvezda promovisala beka, znači li ovo ostanak Hvanga?!

Sportske.net pre 4 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda ozvaničio je danas transfer južnokorejskog levog beka Jung-Vu Seola. Kako smo najavili, transfer se realizovao i vredan je 1.500.000 evra, a Seol je potpisao ugovor na tri plus jednu godinu. On je zadužio broj "66", a kako… »
Zvezda predstavila pojačanje - novi Korejac stigao u Beograd

Zvezda predstavila pojačanje - novi Korejac stigao u Beograd

B92 pre 4 dana
Crvena zvezda je predstavila novo pojačanje, a radi se o Jong Vu Seolu, fudbaleru iz Južne Koreje. Seol potpisao ugovor na tri godine uz mogućnost produžetka sradnje na još jednu, saopštila je Zvezda na svom zvaničnom sajtu. Reč je o… »
Jung Vu Seol potpisao za Crvenu zvezdu

Jung Vu Seol potpisao za Crvenu zvezdu

Sport klub pre 4 dana
FК Crvena zvezda nastavlja sa aktivnostima kada je prelazni rok u pitanju, te je na stadionu "Rajko Mitić" - Jong Vu Seol potpisao ugovor na tri plus jednu godinu sa beogradskim klubom. Crveno-beli su platili milion i po evra obeštećenje za njega… »
Zvezda dovela osvajača Lige šampiona: Rešila problem koji traje godinama!

Zvezda dovela osvajača Lige šampiona: Rešila problem koji traje godinama!

Mondo pre 4 dana
Novi fudbaler Crvene zvezde je Seol Jung Vu, reprezentativac Južne Koreje i osvajač Lige šampiona u Aziji. Novi fudbaler Crvene zvezde je Seol Jung Vu, reprezentativac Južne Koreje i osvajač Lige šampiona u Aziji. Crvena zvezda je rešila jedno od… »
Reprezentativac Južne Koreje Jung Vu Seol novi fudbaler Crvene zvezde

Reprezentativac Južne Koreje Jung Vu Seol novi fudbaler Crvene zvezde

Dnevnik pre 4 dana
Reprezentativac Južne Koreje Jung Vu Seol novi je fudbaler Crvene zvezde. Seol (25) je sa Crvenom zvezdom potpisao ugovor na tri plus jednu godinu. On je do sada nastupao za Ulsan, a igra na poziciji levog beka. Seol je zadužio dres sa brojem 66, dok… »
Zvezdaši su ovo dugo čekali: Crveno-beli predstavili važno pojačanje

Zvezdaši su ovo dugo čekali: Crveno-beli predstavili važno pojačanje

Večernje novosti pre 4 dana
VELIKO pojačanje stiglo je na stadion Rajko Mitić. Foto: M. Vukadinović FK Crvena zvezda nastavlja sa aktivnostima kada je prelazni rok u pitanju, te je danas na stadionu "Rajko Mitić" - potpisao ugovor na tri plus jednu godinu sa crveno-belima. Reč… »

Vesti dana »