Povezane vesti

ELITA 7: Miona zablistala na venčanju sa Stanislavom pa mu posvetila ove stihove!

ELITA 7: Miona zablistala na venčanju sa Stanislavom pa mu posvetila ove stihove!

Svet plus pre 4 dana
U rijaltiju ELITA 7, danas se održava venčanje Stanislava Krofaka i Mione Jovanović. Raspoloženi mladenci, čitav dan ne skidaju osmeh sa lica, dok kum i ujedno dečko Mione Jovanović, Nenad Aleksić Ša, stoji u pozadini kao na iglama. Miona i… »
Miona zadala udarac Ša na njenoj svadbi: Posvetila ove reči Stanislavu, a onda mu postavila tri pitanja: Reper gledao u jednu…

Miona zadala udarac Ša na njenoj svadbi: Posvetila ove reči Stanislavu, a onda mu postavila tri pitanja: Reper gledao u jednu…

Blic pre 4 dana
U rijalitiju "Elita" danas se održava svadba bivših ljubavnika Mione Jovanović i Stanislava Krofaka. Miona je zablistala u venčanici, a to je najteže palo njenom dečku Nenadu Aleksiću Ša. Ipak, to nije bio jedini udarac za njega tokom ove… »
"Jednom sam probala iz srca da te izbrišem" Miona zapevala Stanislavu, a Ša nepomično stajao i gledao, dešava se haos u…

"Jednom sam probala iz srca da te izbrišem" Miona zapevala Stanislavu, a Ša nepomično stajao i gledao, dešava se haos u…

Kurir pre 4 dana
Miona Jovanović odlučila je da još jednom zapeva, a ovog puta odlučila se za pesmu ''Beograd'' koju izvodi Svetlana Ceca Ražnatović. - Jednom sam probala, te tvoje usne od čemera i ko će ovo ludilo da oteta? Jednom sam probala iz srca da te… »

Vesti dana »