Povezane vesti

Voyage brutalno uzvratio Jeleni Karleuši: Mogla bi da pogleda rezultate svog albuma!

Voyage brutalno uzvratio Jeleni Karleuši: Mogla bi da pogleda rezultate svog albuma!

Svet plus pre 4 dana
Ceca Ražnatović i Voyage nedavno su predstavili duet "Muškarčina", koji broji preko šest miliona pregleda za samo dve nedelje. Jelena Karleuša nedavno je komentarisala kako je njihov duet "nešto najgore što je čula". Iako se Ceca nije oglašavala… »
"Muškarčino sa kokošjim grudima, petliću zubati stoj mirno kad me pomenu" jk se obratila Vojažu i započela treći svetski…

"Muškarčino sa kokošjim grudima, petliću zubati stoj mirno kad me pomenu" jk se obratila Vojažu i započela treći svetski…

Kurir pre 4 dana
Jelena Karleuša nedavno je upitana za mišljenje u vezi sa duetom Cece Ražnatović i Mihajla Veruovića Vojaža. Pop diva, tom prilikom, nije bila blagonaklona prema novom projektu mladog repera i folk zvezde, a istakla je i da je pesma "nešto najgore… »
„Petliću zubati stoj mirno dok mene pominju“: Karleuša se okomila na mladog Vojaža, a za sve je opet „kriva“ Ceca

„Petliću zubati stoj mirno dok mene pominju“: Karleuša se okomila na mladog Vojaža, a za sve je opet „kriva“ Ceca

Nova pre 4 dana
Jelena Karleuša nedavno je upitana za mišljenje u vezi sa duetom Cece Ražnatović i Mihajla Veruovića Vojaža. Pevačica, tom prilikom, nije bila blagonaklona prema novom projektu mladog repera i folk zvezde, a istakla je i da je pesma "nešto najgore… »
"MUŠKARČINA SA kokošijim grudima" Karleuša raspalila po Vojažu - Da više nisi pisnuo, zubati!

"MUŠKARČINA SA kokošijim grudima" Karleuša raspalila po Vojažu - Da više nisi pisnuo, zubati!

Mondo pre 4 dana
Jelena Karleuša reagovala na komentar Mihajla Veruovića Vojaža. Jelena Karleuša reagovala na komentar Mihajla Veruovića Vojaža Jelena Karleuša nedavno je negativno komentarisala duetsku pesmu Svetlane Cece Ražnatović i Mihajla Veruovića Vojaža… »
"Možda da pogleda rezultate svog albuma" Karleuša isprozivala Cecu i Vojaža, stigao brutalan odgovor

"Možda da pogleda rezultate svog albuma" Karleuša isprozivala Cecu i Vojaža, stigao brutalan odgovor

Mondo pre 4 dana
Jelena Karleuša nije štedela komentare kada je objavljen duet Svetlane Cece Ražnatović i Mihajla Veruovića Vojaža. Jelena Karleuša nije štedela komentare kada je objavljen duet Svetlane Cece Ražnatović i Mihajla Veruovića Vojaža Pevačica… »

Vesti dana »