Povezane vesti

Ministarstvo prosvete: objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Ministarstvo prosvete: objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Politika pre 4 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je predviđeno kalendarom. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović poželela je svim… »
Ministarstvo prosvete: Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Ministarstvo prosvete: Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Insajder pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je predviđeno Kalendarom. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović poželela je svim… »
Objavljena raspodela učenika po srednjim školama: Veliko interesovanje za Jovinu gimnaziju

Objavljena raspodela učenika po srednjim školama: Veliko interesovanje za Jovinu gimnaziju

Radio 021 pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je bilo predviđeno, saopštilo je ministarstvo. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima

Nova pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije pre nego što je to predviđeno Kalendarom. Rezultate upisa učenika u srednje škole možete videti na… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama: Dobar rezultat upisa, u prvom krugu raspoređeno 59,091…

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama: Dobar rezultat upisa, u prvom krugu raspoređeno 59,091…

Kurir pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je to predviđeno kalendarom. Ministarka prosvete prof. dr Slavica Đukić Dejanović poželela… »
Ministarstvo prosvete: Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Ministarstvo prosvete: Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Euronews pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je predviđeno Kalendarom. Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović poželela je svim… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

N1 Info pre 3 dana
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima, dva dana ranije pre nego što je to predviđeno Kalendarom i pre nego što su roditelji i đaci očekivali. Nakon logovanja na… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Beta pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola (mojasrednjaskola.gov.rs ), dva dana ranije nego što je bilo predviđeno, saopštilo je ministarstvo prosvete. Ministarka… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

RTV pre 3 dana
BEOGRAD - Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, dva dana ranije nego što je to predviđeno Kalendarom. Ministarka prosvete prof. dr Slavica Đukić Dejanović… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Blic pre 3 dana
Na portalu "Moja srednja škola" su objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima, dva dana ranije pre nego što je to predviđeno Kalendarom. Nakon logovanja na portal možete videti informacije o raspodeli… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Blic pre 3 dana
Na portalu "Moja srednja škola" su objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima, dva dana ranije pre nego što je to predviđeno Kalendarom. Nakon logovanja na portal možete videti informacije o raspodeli… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Novi magazin pre 3 dana
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima, dva dana ranije pre nego što je to predviđeno Kalendarom i pre nego što su roditelji i đaci očekivali. Nakon logovanja na… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Radio sto plus pre 3 dana
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović poželela je svim učenicima uspešan upis u srednje škole i dalji nastavak školovanja, navodeći da su rezultati objavljeni ranije zahvaljujući unapređenju informacionog sistema i procesa za realizaciju… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama

Telegraf pre 3 dana
Upis u srednje škole moći i ove godine da se obavi potpuno elektronskim putem, i iz inostrastva, korišćenjem navedenog portala Moja srednja škola počev od 2. do 6. jula 2024. godine, ili odlaskom u srednju školu. Konačni rezultati raspodele… »
Deo rezultata objavljenih na sajtu Moja srednja škola su provera podataka, konačni rezultati 2. jula

Deo rezultata objavljenih na sajtu Moja srednja škola su provera podataka, konačni rezultati 2. jula

Euronews pre 3 dana
Raspoređivanje učenika u srednje škole biće objavljeno u naznačenom terminu, 2. jula do 08.00 časova, saopštilo je danas Ministarstvo prosvete. Kako su u ministarstvu rekli Tanjugu trenutno se testira sistem i čim to bude završeno, javnost će… »
Panika među roditeljima zbog informacije da je deo đaka raspoređen u srednje škole: Iz Ministarstva prosvete za Danas…

Panika među roditeljima zbog informacije da je deo đaka raspoređen u srednje škole: Iz Ministarstva prosvete za Danas…

Danas pre 4 dana
Prava drama nastala je sinoć među roditeljima malih maturanata kada se pronela vest da je, pre utvrđenog roka, objavljena rapospodela učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima. Roditelji koji su se javili redakciji Danasa kažu da su neka… »

Vesti dana »