Povezane vesti

Italijanski selektor: Preuzimam odgovornost za eliminaciju

Italijanski selektor: Preuzimam odgovornost za eliminaciju

Politika pre 4 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Italije Lučano Spaleti izjavio je večeras da snosi odgovornost za eliminaciju Italije sa Evropskog prvenstva.„Odgovoran sam za ono što se desilo, ja sam birao igrač. Nisam zadovoljan učinkom danas. Nadam se da ću… »
Donaruma nakon eliminacije sa Eura: "Izvinjavamo se svima, Švajcarska je zaslužila..."

Donaruma nakon eliminacije sa Eura: "Izvinjavamo se svima, Švajcarska je zaslužila..."

Telegraf pre 4 dana
Švajcarska će šestog jula u četvrtfinalu EP igrati protiv boljeg iz meča Engleska -Slovačka. Kapiten fudbalske reprezentacije Italije Đanluiđi Donaruma izjavio je u Berlinu da je Švajcarska zasluženo izborila plasman u četvrtfinale Evropskog… »
Švajcarska eliminisala Italiju u osmini finala EP

Švajcarska eliminisala Italiju u osmini finala EP

Radio sto plus pre 4 dana
Strelci za Švajcarsku su bili Remo Frojler u 37. i Ruben Vargas u 46. minutu. Švajcarska je imala veći posed lopte na početku meča, a najbolju priliku u tom delu je propustio Embolo, kada je izašao sam ispred golmana Italije Donarume, ali je… »
Au, kakav gol! Pogledajte kako je Švajcarska "nokautirala" Italijane

Au, kakav gol! Pogledajte kako je Švajcarska "nokautirala" Italijane

Telegraf pre 4 dana
Ono o čemu će se sigurno posebno govoriti i nakon susreta, jeste majstorski pogodak Rubena Vargasa. Fudbalska reprezentacija Švajcarske igra protiv Italije od 18.00, u okviru osmine finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Bolje su Švajcarci počeli… »

Vesti dana »