Povezane vesti

Otkriveno gde je terorista kupio samostrel i koliko ga je platio: Dačić izneo najnovije informacije o napadu

Otkriveno gde je terorista kupio samostrel i koliko ga je platio: Dačić izneo najnovije informacije o napadu

Telegraf pre 4 dana
Dačić i ambasador Izraela u Srbiji stigli su u Urgentni centar nešto pre 9 sati, kako bi obišli povređenog žandarma koji je juče operisan u toj ustanovi. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i ambasador Izraela u Srbiji Jahel Vilan obišli… »
Brnabić: Teroristički napad u Beogradu ne sme da dovede do rasprava o međunacionalnim odnosima

Brnabić: Teroristički napad u Beogradu ne sme da dovede do rasprava o međunacionalnim odnosima

Radio sto plus pre 3 dana
Konvertit iz Mladenovca Miloš Žujović je u subotu, iz samostrela, ispred ambasade Izarela ranio pripadnika Žandarmerije koji ga je potom ubio hicima iz vatrenog oružja. “Što se tiče međunacionalnih odnosa, mislim da ovo treba čitavu našu… »
U Crnoj Gori policija saslušala suprugu teroriste koji je samostrelom pogodio žandarma

U Crnoj Gori policija saslušala suprugu teroriste koji je samostrelom pogodio žandarma

Sputnik pre 3 dana
Crnogorska policija prikupila je danas obaveštanja od supruge teroriste Miloša Žujovića, ubijenog u subotu tokom napada na pripadnika srpske Žandarmerije ispred izraelske ambasade u Beogradu. Iz Uprave policije „Vijestima2 je nezvanično rečeno… »
Uhapšena supruga Miloša Žujovića

Uhapšena supruga Miloša Žujovića

Sandžak haber pre 3 dana
Načelnik Uprave kriminalističke policije (UKP) Ninoslav Cmolić rekao je danas da je crnogorska policija uhapsila suprugu teroriste Miloša (Salahudina) Žujovića, koji je juče neutralisan tokom napada na žandarma ispred izraelske ambasade. – MUP… »
Detalji o samostrelu iz kog je pogođen žandarm Oružje koje se retko koristi

Detalji o samostrelu iz kog je pogođen žandarm Oružje koje se retko koristi

Kurir pre 3 dana
Pripadnik Žandarmerije je danas oko 11 sati napadnut kada je nepoznata osoba pucala u njega iz samostrela, dok je bio na dužnosti obezbeđenja Ambasade Izraela na Dedinju u Beogradu. Ovaj događaj šokirao je javnost, a mnogi je iznenadio i izbor… »
Ispovest žene koju je ubijeni terorista tukao pred bolesnim detetom Udarao me i pocepao majicu; Pretio celom autobusu

Ispovest žene koju je ubijeni terorista tukao pred bolesnim detetom Udarao me i pocepao majicu; Pretio celom autobusu

Dnevnik pre 3 dana
Miloš Žujović, osoba poznata po svojoj nasilnoj prošlosti i kontroverznoj konverziji na islam, danas je ubijen nakon što je ranio pripadnika Žandarmerije i člana obezbeđenja izraelske ambasade. Žujović je odrastao u mirnom mestu Mala Vrbica kod… »
Nastavnica teroriste u šoku progovorila za Telegraf: "Bio je povučen, kući je uvek išao sam"

Nastavnica teroriste u šoku progovorila za Telegraf: "Bio je povučen, kući je uvek išao sam"

Telegraf pre 3 dana
Zaprepašćena sam vešću da je moj bivši đak postao terorista, kaže za Telegraf nastavnica. Čitavu Srbiju i region šokirao je teroristički napad, koji se juče dogodio u Beogradu ispred ambasade Izraela kada je Miloš Žujović (25) konvertit iz… »
Vehabisti planirali teroristički napad u knez mihailovoj i ostavljali jezive poruke na mrežama: Koliko ih ima na Balkanu i…

Vehabisti planirali teroristički napad u knez mihailovoj i ostavljali jezive poruke na mrežama: Koliko ih ima na Balkanu i…

Blic pre 3 dana
Žandarm Miloš Jevremović (34) pogođen je juče samostrelom u vrat dok je obezbeđivao zgradu Ambasade Izraela u Beogradu. Napad na njega izvršio je mlađi muškarac sa bradom, koji je kod sebe imao i nož. Reč je o Milošu Žujoviću (25) poreklom… »
Podignut stepen bezbednosti u Republici Srpskoj posle napada u Beogradu

Podignut stepen bezbednosti u Republici Srpskoj posle napada u Beogradu

Telegraf pre 3 dana
U saopštenju se dodaje da je stanje bezbednosti na području Republike Srpske zadovoljavajuće. Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske podiglo je mere bezbednosti na području RS, posebno na javnim mestima, nakon današnjeg terorističkog… »
Policija sa dugim cevima patrolira tržnim centrima: Od danas u Srbiji proglašen crveni nivo bezbednosti protiv terorizma…

Policija sa dugim cevima patrolira tržnim centrima: Od danas u Srbiji proglašen crveni nivo bezbednosti protiv terorizma…

Blic pre 4 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić doneo je odluku o proglašenju crvenog nivoa bezbednosnih pretnji od terorizma. - Svi pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova preduzimaju mere kako bi osigurali… »
„Upozorenje da su pripadnici radikalnog islama još prisutni na našem prostoru“: Sagovornici Danasa o napadu ispred…

„Upozorenje da su pripadnici radikalnog islama još prisutni na našem prostoru“: Sagovornici Danasa o napadu ispred…

Danas pre 4 dana
Nema osobe koja dosad nije čula vesti koje su sasekle mirno prepodne u Srbiji da je pripadnik Žandarmerije na svom radnom mestu ispred ambasade Izraela u Beogradu pogođen samostrelom u vrat oko 11 časova. „Danas, oko 11 sati, NN lice, čiji se… »
Ubijeni terorista bio nasilnik: Potresna ispovest žene koju je Salahudin tukao, a onda pretio celom autobusu: "Udarao me je i…

Ubijeni terorista bio nasilnik: Potresna ispovest žene koju je Salahudin tukao, a onda pretio celom autobusu: "Udarao me je i…

Blic pre 4 dana
Miloš Žujović, osoba poznata po svojoj nasilnoj prošlosti i kontroverznoj konverziji na islam, danas je ubijen nakon što je ranio pripadnika Žandarmerije i člana obezbeđenja izraelske ambasade. Žujović je odrastao u mirnom mestu Mala Vrbica kod… »
"Građani nemaju razloga za zabrinutost" Nakon terorističkog napada u Beogradu, podignut stepen bezbednosti u Srpskoj

"Građani nemaju razloga za zabrinutost" Nakon terorističkog napada u Beogradu, podignut stepen bezbednosti u Srpskoj

Blic pre 4 dana
MUP Republike Srpske je podigao mere bezbednosti na području Srpske posebno na javnim mestima, nakon današnjeg terorističkog napada na ambasadu Izraela u Beogradu, prilikom čega je teško povređen pripadnik Žandarmerije MUP Republike Srbije… »
Srbija i Izrael: Ranjavanje žandarma ispred ambasade Izraela „teroristički čin“, ocenjuju vlasti u Beogradu

Srbija i Izrael: Ranjavanje žandarma ispred ambasade Izraela „teroristički čin“, ocenjuju vlasti u Beogradu

Danas pre 4 dana
Pripadnik Žandarmerije, koji je obezbeđivao ambasadu Izraela u Beogradu, ranjen je u subotu iz samostrela u vrat, saopštili su iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP). Napad se dogodio u kućici ispred zgrade ambasade, žandarm je zadobio teške… »

Vesti dana »