Povezane vesti

(Video) "ceci je sve oprošteno": Desingerica o duetu Vojaža i folk dive: "Plakao sam, krenuo sam da joj pišem i da je…

(Video) "ceci je sve oprošteno": Desingerica o duetu Vojaža i folk dive: "Plakao sam, krenuo sam da joj pišem i da je…

Blic pre 3 dana
U Beogradu se održava još jedan "Festival Music Week" i SKYMUSIC, od 28. do 30. juna, a sinoć su izvođači doveli atmosferu do usijanja. Među njima je bio i Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica koji se u kovčegu pojavio na bini i tako iznova… »
"Plakao sam, krenuo sam da je zovem..." Desingerici Vojaž "skinuo" Cecu - pevačica mu dala lažnu nadu?

"Plakao sam, krenuo sam da je zovem..." Desingerici Vojaž "skinuo" Cecu - pevačica mu dala lažnu nadu?

Mondo pre 3 dana
Desingerica je sve zbunio priznanjem o Ceci i Vojažu, pa otkrio šta ga je pogodilo. Desingerica je sve zbunio priznanjem o Ceci i Vojažu, pa otkrio šta ga je pogodilo. Desingerica je napravio bum na festivalu Music Week kada je na binu izašao u… »
Desingerica nakon izlaska iz mrtvačkog kovčega! Reper bio jasan, pa spomenuo cecu: Plakao sam, krenuo da je zovem i pišem

Desingerica nakon izlaska iz mrtvačkog kovčega! Reper bio jasan, pa spomenuo cecu: Plakao sam, krenuo da je zovem i pišem

Kurir pre 3 dana
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica sinoć se na festivalu "Music Week" na bini pojavio u mrtvačkom sanduku, a nakon bizarnog spektakla koji je neke oduševio, a neke uplašio, govorio je za Kurir i otkrio zbog čega je i ovog puta bio… »
(Video) Desingerica doveo roditelje na nastup: Otac i majka repera prvi put u javnosti, sve vreme nasmejani! Oni su mu najveća…

(Video) Desingerica doveo roditelje na nastup: Otac i majka repera prvi put u javnosti, sve vreme nasmejani! Oni su mu najveća…

Blic pre 3 dana
Reper Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, sinoć je imao nastup na "Music Week festivalu" koji se ove godine održava od 28. do 30. juna. Na nastup su sinoć prvi put došli njegovi roditelji kako bi ispratili njegov performans. Naime, ekipa… »
Vrištale i skakale samo da ga dodirnu: Na stotine devojčica umalo pale u nesvest zbog njega na Music Week-u: Ko je Petrov za…

Vrištale i skakale samo da ga dodirnu: Na stotine devojčica umalo pale u nesvest zbog njega na Music Week-u: Ko je Petrov za…

Blic pre 3 dana
Počeo je još jedan "Festival Music Week" i SKYMUSIC, koji se ove godine održava od 28. do 30. juna, a sinoć su izvođači doveli atmosferu do usijanja. Naime, tokom prethodne dve večeri nastupili su brojni poznati izvođači, među kojima su bili… »
Desingerica iz sanduka izašao na nastupu: Reper na Music Week-u šokirao publiku: Ljudi gledaju i ne veruju šta se dešava na…

Desingerica iz sanduka izašao na nastupu: Reper na Music Week-u šokirao publiku: Ljudi gledaju i ne veruju šta se dešava na…

Blic pre 4 dana
Počeo je još jedan "Festival Music Week" i SKYMUSIC, koji se ove godine održava od 28. do 30. juna, a večeras su izvođači doveli atmosferu do usijanja. Potpuni trans nastao je kada je na scenu izašao reper Dragomir Despić, poznatiji kao… »
Belgrade Music Week: Nući vatrenim nastup oduševio Beograđane (foto)

Belgrade Music Week: Nući vatrenim nastup oduševio Beograđane (foto)

Večernje novosti pre 4 dana
VEČERS se održava drugo veče festival "Belgrade Music Week" u organizaciji SKYMUSIC koji se ove godine održava od 28. do 30. juna: Festival će okupiti više od 25 izvođača popularne muzike širom regiona. Foto Novosti Igor Panić Nući nastupio je… »
Ludilo na Music: Week-u u Beogradu Bivši zadrugar se nabildovao do neprepoznatljivosti, Džejla Ramović zagrmela u crvenoj…

Ludilo na Music: Week-u u Beogradu Bivši zadrugar se nabildovao do neprepoznatljivosti, Džejla Ramović zagrmela u crvenoj…

Blic pre 4 dana
Počeo je još jedan "Festival Music Week" i SKYMUSIC, koji se ove godine održava od 28. do 30. juna i okupiće više od 25 izvođača popularne muzike širom regiona. Naime, sinoć su nastupali brojni izvođači, među kojima su bili pevačica Teodora… »

Vesti dana »