Povezane vesti

Nakon skandala na Music Week Festivalu, oglasila se Džejla Ramović!

Nakon skandala na Music Week Festivalu, oglasila se Džejla Ramović!

Svet plus pre 3 dana
Nakon neprijatnog incidenta na Music Week Festivalu, pevačica Džejla Ramović oglasila se povodom skandala koji je šokirao njene obožavaoce. Tokom zajedničkog nastupa sa Hennyjem, Džejla je bila pogođena flašom u glavu, što je izazvalo pometnju… »
SRAMOTA! Džejla Ramović na Music Week Festivalu pogodjena flašom u glavu!

SRAMOTA! Džejla Ramović na Music Week Festivalu pogodjena flašom u glavu!

Svet plus pre 3 dana
Sinoć je na Ušću održan Music Week Festivalu, a pevačica Džejla Ramović doživela je neprijatnu situaciju. Tokom njenog nastupa sa Henny-jem, neko iz publike bacio je flašu koja je pogodila Džejlu u glavu. Incident se dogodio iznenada, što je… »
(Video) Džejla Ramović pogođena flašom: Heni momentalno prekinuo nastup: "kako vas nije sramota, i mene ste pogodili"

(Video) Džejla Ramović pogođena flašom: Heni momentalno prekinuo nastup: "kako vas nije sramota, i mene ste pogodili"

Blic pre 4 dana
Mlada pevačica Džejla Ramović i reper Miloš Stojković poznatiji kao Henny doživelli su veliku neprijatnost večeras tokom nastupa. Pojedinci očigledno nisu naučili pravila lepog ponašanja, pa su tako pokazali koliko mogu da budu bahati, pa su… »
"Jesu, pogodili su me": Džejla Ramović progovorila nakon što su je gađali flašom na nastupu, ali ne zamera publici (Video)

"Jesu, pogodili su me": Džejla Ramović progovorila nakon što su je gađali flašom na nastupu, ali ne zamera publici (Video)

Blic pre 4 dana
Mlada pevačica Džejla Ramović i reper Miloš Stojković poznatiji kao Henny doživelli su sinoć veliku neprijatnost tokom nastupa na festivalu. Pojedinci očigledno nisu naučili pravila lepog ponašanja, pa su tako pokazali koliko mogu da budu… »

Vesti dana »