Povezane vesti

"Trojica doktora su mi napravili specijalni plan" Dea Đurđević izgubila 30 KG: Nakon teške saobraćajke se promenila iz…

"Trojica doktora su mi napravili specijalni plan" Dea Đurđević izgubila 30 KG: Nakon teške saobraćajke se promenila iz…

Kurir pre 4 dana
Poznato televizijsko lice, Dea Đurđević, pre četiri godine doživela je strašnu saobraćajnu nezgodu u kojoj je umalo ostala bez ruke. Nakon dugog oporavka, Dea se i naglo ugojila, a sada je uspela svoju kilažu da smanji za čak 30 kilograma. -… »
Voditeljka "Pinka" potražila stručnu pomoć: Smršala 30 kilograma, ujutru uzimala ove tri namirnice, a iz ishrane izbacila…

Voditeljka "Pinka" potražila stručnu pomoć: Smršala 30 kilograma, ujutru uzimala ove tri namirnice, a iz ishrane izbacila…

Blic pre 4 dana
Voditeljka "Pinka", Dea Đurđević, naglo se ugojila nakon stravične nesreće koju je imala 2019. godine, a svojevremeno je otkrila kako je uspela da smrša 30 kilograma. Kako je voditeljka tada istakla, sada je zadovoljna svojim izgledom. - Merila sam… »
Voditeljka je posle nesreće potražila stručnu pomoć, uspela da smrša čak 30 kg: Evo čega se pridržavala

Voditeljka je posle nesreće potražila stručnu pomoć, uspela da smrša čak 30 kg: Evo čega se pridržavala

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Voditeljka "Pinka", Dea Đurđević mučila je muku sa viškom kilograma koje je naglo dobila posle stravične nesreće koju je jedva preživela, 2019. godine. No, svesna da je imala problem, voditeljka je potražila pomoć i smršala čak… »

Vesti dana »