Povezane vesti

Predsednik Vučić o litijumu Bio sam slep kod očiju, kako to nisam video! Pomenuo obaveštajne službe dve zemlje: Lukavo su…

Predsednik Vučić o litijumu Bio sam slep kod očiju, kako to nisam video! Pomenuo obaveštajne službe dve zemlje: Lukavo su…

Kurir pre 4 dana
Tokom gostovanja otkrio je i ekskluzivu a to je da ćemo biti prvi ili drugi u Evropi po stopi privrednog rasta. BEOGRAD - Litijum je budućnost... Bio sam slep kod očiju - kazao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrivši da nije mogao da veruje i… »
Vučić o litijumu: Određene zapadne službe žele da spreče brzi napredak Srbije

Vučić o litijumu: Određene zapadne službe žele da spreče brzi napredak Srbije

Vreme pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se oko priče o litijumu kriju određene zapadne službe koje žele da spreče brzi napredak Srbije. Vučić je istakao da projekta „Jadar“ ne može da bude ako ne zadovoljava ekološke standarde… »
Vučić o litijumu: Određene zapadne službe žele da spreče brzi napredak Srbije

Vučić o litijumu: Određene zapadne službe žele da spreče brzi napredak Srbije

N1 Info pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se oko priče o litijumu kriju određene zapadne službe koje žele da spreče brzi napredak Srbije, ali i dodao da tog projekta ne može biti ako ne zadovoljava ekološke standarde. „Tako su… »
Vučić o litijumu: Nisam ga se odrekao, bio sam slep kod očiju, iza zaustavljanja stoje strane službe i proruski botovi

Vučić o litijumu: Nisam ga se odrekao, bio sam slep kod očiju, iza zaustavljanja stoje strane službe i proruski botovi

NIN pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je bio slep kod očiju, ali da se nikad nije odrekao litijuma i da projekat "Jadar" o eksploataciji tog minerala mora da zadovolji ekološke standarde i da će o tome narod odlučiti. "Bio sam slep… »
Vučić o litijumu: Nisam ga se odrekao, samo sam bio slep kod očiju

Vučić o litijumu: Nisam ga se odrekao, samo sam bio slep kod očiju

Novi magazin pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je bio slep kod očiju, ali da se nikad nije odrekao litijuma i da projekat "Jadar" o eksploataciji tog minerala mora da zadovolji ekološke standarde i da će o tome narod odlučiti. "Bio sam slep… »
Vučić o litijumu: "Zapadne službe su želele da spreče razvoj Srbije"; "Okupiću najveće svetske lidere"

Vučić o litijumu: "Zapadne službe su želele da spreče razvoj Srbije"; "Okupiću najveće svetske lidere"

B92 pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o litijumu za TV Prva. "Ja nisam video da se oko litijuma kriju službe, samo hoću da kažem da su to lukavo odrigrali. Iskoristili su proruske botove, da mislite da je to neka patriotska priča. Najmanje… »
Vučić: Iza priče o zabrani iskopavanja litijuma stoje dve zapadne službe, lukavo su to odigrale

Vučić: Iza priče o zabrani iskopavanja litijuma stoje dve zapadne službe, lukavo su to odigrale

Radio 021 pre 3 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se iza priče o litijumu kriju određene zapadne službe koje žele da spreče brzi napredak Srbije. Dodao je da tog projekta ne može biti ako ne zadovoljava ekološke standarde. "Tako su… »

Vesti dana »