Povezane vesti

Filip Đuričić, o neodlasku na EURO 2024 sa "orlovima": Poraz moje karijere

Filip Đuričić, o neodlasku na EURO 2024 sa "orlovima": Poraz moje karijere

Dnevnik pre 3 dana
Srpski fubaler Filip Đuričić rekao je da je neodlazak na EURO sa repezentacijom najveći poraz u njegovoj karijeri. Igrač grčkog Panatinaikosa je, u razgovoru za tamošnje medije, pričao o odluci selektora Dragana Stojkovića da se ne nađe na… »
Piksi ga je precrtao pred euro 2024! Oglasio se srpski fudbaler: "Veliki poraz za celu moju karijeru!"

Piksi ga je precrtao pred euro 2024! Oglasio se srpski fudbaler: "Veliki poraz za celu moju karijeru!"

Mondo pre 3 dana
Dugogodišnji reprezentativac Filip Đuričić otvorio dušu nakon ispadanja Srbije. Dugogodišnji reprezentativac Filip Đuričić otvorio dušu nakon ispadanja Srbije. Fudbalska reprezentacija Srbije neslavno je završila učešće na Evropskom… »
Da li se piksi ogrešio što ga nije poveo na euro? „To je bio veliki poraz za moju celu fudbalsku karijeru!“

Da li se piksi ogrešio što ga nije poveo na euro? „To je bio veliki poraz za moju celu fudbalsku karijeru!“

Hot sport pre 3 dana
„Sve je to uticalo na mene“ Igrač grčkog Panatinaikosa Filip Đuričić u razgovoru za tamošnje medije pričao o odluci selektora Dragana Stojkovića Piksija da se ne nađe na spisku putnika za Nemačkoj. Nakon toga, Đuričić je objavio da se… »
"To što nisam otišao sa Srbijom na EURO je poraz moje karijere"

"To što nisam otišao sa Srbijom na EURO je poraz moje karijere"

B92 pre 3 dana
Srpski fubaler Filip Đuričić rekao je da je neodlazak na EURO sa repezentacijom najveći poraz u njegovoj karijeri. Igrač grčkog Panatinaikosa u razgovoru za tamošnje medije pričao o odluci selektora Dragana Stojkovića Piksija da se ne nađe na… »

Vesti dana »