Povezane vesti

Pevaču pre 15 godina umrla bivša na nastupu: Tek se kasnije saznala istina - "Tada sam bio sa drugom devojkom..."

Pevaču pre 15 godina umrla bivša na nastupu: Tek se kasnije saznala istina - "Tada sam bio sa drugom devojkom..."

Mondo pre 3 dana
Pevač Petar Mitić davne 2009. godine je doživeo veliku tragediju kada mu je preminula devojka, a tek se kasnije saznalo za zabunu. Pevač Petar Mitić davne 2009. godine je doživeo veliku tragediju kada mu je preminula devojka, a tek se kasnije… »
"Preminula je na mom nastupu, to je veoma tužna priča" Petar Mitić preživeo veliku tragediju: Izgubio sam prijatelja, a ne…

"Preminula je na mom nastupu, to je veoma tužna priča" Petar Mitić preživeo veliku tragediju: Izgubio sam prijatelja, a ne…

Kurir pre 3 dana
Pevač Petar Mitić s knedlom ugrlu prisetio se tragičnog događaja, kada je 2009. godine njegova bivša devojka i prijateljica preminula na njegovom nastupu. – To je veoma tužna priča. Zvala se Sanja, bili smo saradnici. To je devojka koja je radila… »
Našem pevaču bivša devojka umrla na nastupu: Pre 15 godina doživeo veliku tragediju, ovi detalji su potresli javnost

Našem pevaču bivša devojka umrla na nastupu: Pre 15 godina doživeo veliku tragediju, ovi detalji su potresli javnost

Blic pre 3 dana
Pevač Petar Mitić 2009. godine doživeo je veliku tragediju, kada je njegova bivša devojka i prijateljica preminula na njegovom nastupu. Pevač je o nemilom događaju govorio svojevremeno, a tom prilikom je otkrio na koji način je saznao za ovu tužnu… »

Vesti dana »