Povezane vesti

Đuričić o tome što nije dobio poziv za euro: „To je bio veliki poraz za moju celu fudbalsku karijeru!“

Đuričić o tome što nije dobio poziv za euro: „To je bio veliki poraz za moju celu fudbalsku karijeru!“

Hot sport pre 3 dana
Piksi je odlučio da Đuričić ne stavi na spisak Selektor Dragan Stojković Piksi je pod velikim pritiskom zbog neuspeha našeg nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, a mnogi ga okrivljuju za loš rezultat. Međutim, nezadovoljstvo… »
Bivši igrač zvezde bez dlake na jeziku: „Piksi se skroz pogubio, ponizio je Tadića u Nemačkoj!“

Bivši igrač zvezde bez dlake na jeziku: „Piksi se skroz pogubio, ponizio je Tadića u Nemačkoj!“

Hot sport pre 3 dana
Piksi se već danima nalazi na udaru javnosti zbog neuspeha u Nemačkoj Igor Burzanović, bivši fudbaler i nekadašnji igrač pod vođstvom Dragana Stojkovića Piksija u Nagoji, dao je ekskluzivni intervju za „ Informer“u kojem je izneo svoja… »
Filip Đuričič teško podneo neodlazak na EP: ''Poraz moje karijere''

Filip Đuričič teško podneo neodlazak na EP: ''Poraz moje karijere''

Sportske.net pre 3 dana
Ovih dana mnogi udaraju na selektora Dragana Stojkovića Piksija zbog neuspeha našeg nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj i upiru prstom u njega kao glavnog krivca, a ima i onih koji su još pre ovog takmičenja doživeli veliko… »
Stranac Nije dobro rešenje! Iskusni stručnjak Milovan Rajevac o tome ko treba da vodi reprezentaciju Srbije

Stranac Nije dobro rešenje! Iskusni stručnjak Milovan Rajevac o tome ko treba da vodi reprezentaciju Srbije

Večernje novosti pre 3 dana
STRANI trener nije najbolje rešenje za selektora Srbije. Naš poznati stručnjak Milovan Rajevac (70) uveren je da treba u svemu da se oslonimo na spostvene snage, pre svega kada je struka u pitanju. U brojnim polemikama posle neuspeha na EP u Nemačkoj… »
Joakim Lev bi bio odličan kao selektor Srbije! On i bastijan, to bi bila ozbiljna priča: Dragoslav Stepanović veruje u…

Joakim Lev bi bio odličan kao selektor Srbije! On i bastijan, to bi bila ozbiljna priča: Dragoslav Stepanović veruje u…

Kurir pre 4 dana
Joakim Lev kao selektor fudbalske reprezentacije Srbije, bilo bi sjajno rešenje, tvrdi Dragoslav Stepanović. Iskusni stručnjak Dragoslav Stepanović koji decenijama živi u Frankfurtu, u Nemačkoj, pomno prati sve što se dešava oko srpske selekcije… »

Vesti dana »