Povezane vesti

Britanac presrećan nakon trijumfa! Rasel: Znao sam da je moguć sudar Verstapena i Norisa

Britanac presrećan nakon trijumfa! Rasel: Znao sam da je moguć sudar Verstapena i Norisa

Kurir pre 3 dana
Vozač Mercedesa Džordž Rasel rekao je da uvek morate da budete na pravom mestu da biste iskoristili priliku za pobedu i da je srećan zbog današnjeg trijumfa u trci Formule 1 u Austriji. "Neverovatno. Bila je žestoka borba na početku i zadržao sam… »
F1: Džordž Rasel iskoristio sudar Ferštapena i Norisa i pobedio u Austriji

F1: Džordž Rasel iskoristio sudar Ferštapena i Norisa i pobedio u Austriji

Auto blog pre 3 dana
Vozač Mercedesa Džordž Rasel pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije. Rasel je na Špilbergu ostvario drugu pobedu u karijeru, posle Brazila 2022. godine. On je pobedio posle velike borbe i duela između vozača Red Bula Maksa… »
Rasel: Znao sam da je moguć sudar Verstapena i Norisa

Rasel: Znao sam da je moguć sudar Verstapena i Norisa

Radio sto plus pre 3 dana
“Neverovatno. Bila je žestoka borba na početku i zadržao sam treće mesto. Video sam da se Maks (Verstapen) i Lando (Noris) žestoko bore i znao sam da će Lando želeti tu pobedu. Ekipa je obavila sjajan posao da ostanemo u borbi. Morate da budete… »
Britanac slavio drugi put u karijeri: Rasel pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Britanac slavio drugi put u karijeri: Rasel pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Kurir pre 3 dana
Vozač Mercedesa Džordž Rasel pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije. Rasel je na Špilbergu ostvario drugu pobedu u karijeru, posle Brazila 2022. godine. On je pobedio posle velike borbe i duela između vozača Red Bula Maksa… »
Banjaja pobedio u Moto GP trci za VN Holandije

Banjaja pobedio u Moto GP trci za VN Holandije

Auto blog pre 3 dana
Trostruki svetski šampion pobedio je rezultatom 40:07,214 minuta. On je vodio od početka do kraja trke i ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno petu u sezoni. Banjaja je u subotu pobedio i u sprint trci na Asenu. Drugo mesto zauzeo je Horhe Martin iz… »
Rasel pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Rasel pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Radio sto plus pre 3 dana
Rasel je na Špilbergu ostvario drugu pobedu u karijeru, posle Brazila 2022. godine. On je pobedio posle velike borbe i duela između vozača Red Bula Maksa Verstapena i Landa Norisa iz Meklarena, koji su se sudarili u duelu u 64. krugu. To je prva pobeda… »
Haos u Austriji: Ferštapen i Noris poklonili pobedu Raselu

Haos u Austriji: Ferštapen i Noris poklonili pobedu Raselu

Telegraf pre 3 dana
Odlučujući detalj viđen je u 64. krugu. Vozač ekipe Mercedesa, Džordž Rasel pobedio je na trci za Veliku nagradu Austrije, na stazi "Red Bul ring". Odlučujući detalj viđen je u 64. krugu, kada je došlo do incidenta Maksa Ferštapena i Landa… »
"Zakuvalo se" u Moto GP šampionatu: Banjaja dominirao u Holandiji, prišao Martinu na 10 bodova

"Zakuvalo se" u Moto GP šampionatu: Banjaja dominirao u Holandiji, prišao Martinu na 10 bodova

Telegraf pre 4 dana
Moto GP: Frančesko Banjaja pobednik trke u Holandiji. Vozač Dukatija Italijan Frančesko Banjaja pobednik je današnje trke u Moto GP šampionatu Velike nagrade Holandije. Drugo mesto osvojio je vozač Pramak Dukatija Španac Horhe Martin, koji je za… »

Vesti dana »