Povezane vesti

Slavlje kakvo se ne pamti u Srbiji! Mladenovići iz Grocke napravili feštu za 100 zvanica, svi u neverici kada vide…

Slavlje kakvo se ne pamti u Srbiji! Mladenovići iz Grocke napravili feštu za 100 zvanica, svi u neverici kada vide…

Kurir pre 4 dana
Da se kućni ljubimci zaista vole kao članovi porodice pokazano je na konkretnim primerima mnogo puta. Ipak, jedna srpska porodica toliko voli svog psa da je rešila da ode i korak dalje. Pas Todi u životu imao je sreće kada je umesto da bude negde… »
Veselje koje će se prepričavati 100 zvanica na psećem rođendanu; Mladenovići iz Grocke nisu žalili para za proslavu…

Veselje koje će se prepričavati 100 zvanica na psećem rođendanu; Mladenovići iz Grocke nisu žalili para za proslavu…

Dnevnik pre 4 dana
Da se kućni ljubimci zaista vole kao članovi porodice pokazano je na konkretnim primerima mnogo puta. Ipak, jedna srpska porodica toliko voli svog psa da je rešila da ode i korak dalje. Pas Todi u životu imao je sreće kada je umesto da budem negde… »
Neverovatno veselje u Srbiji: Mladenovići nisu žalili para za psa, Todijev rođendan dugo će se prepričavati

Neverovatno veselje u Srbiji: Mladenovići nisu žalili para za psa, Todijev rođendan dugo će se prepričavati

Telegraf pre 3 dana
Iako je na izgled običan pas, Todi je proputovao mnogo svetskih destinacija. Da se kućni ljubimci zaista vole kao članovi porodice pokazano je na konkretnim primerima mnogo puta. Ipak, jedna srpska porodica toliko voli svog psa da je rešila da ode i… »
Nisu žalili para za svog psa: Neverovatno veselje u Srbiji, ovaj rođendan će se dugo prepričavati FOTO

Nisu žalili para za svog psa: Neverovatno veselje u Srbiji, ovaj rođendan će se dugo prepričavati FOTO

B92 pre 3 dana
Da se kućni ljubimci zaista vole kao članovi porodice pokazano je na konkretnim primerima mnogo puta. "Ja njega volim najviše na svetu, i pošto ljudi prave sve i svašta, ja sam rešio da svom mezimcu koji nema cenu, da napravim žurku, i ne bih ga… »

Vesti dana »