Povezane vesti

Vakelin pobednik druge etape na Tur d'Fransu

Vakelin pobednik druge etape na Tur d'Fransu

Sportski žurnal pre 3 dana
Treća etapa na programu je u ponedeljak od Pjačence do Torina dužine 230,8 kilometara. Francuski biciklista Kevin Vakelin pobednik je današnje druge etape na Tur d'Fransu, dok je žutu majicu vodećeg preuzeo Tadej Pogačar iz Slovenije. Vakelin je na… »
Vakelin pobednik druge etape na Tur d'Fransu

Vakelin pobednik druge etape na Tur d'Fransu

Sportske.net pre 3 dana
Francuski biciklista Kevin Vakelin pobednik je današnje druge etape na Tur d'Fransu, dok je žutu majicu vodećeg preuzeo Tadej Pogačar iz Slovenije. Vakelin je na svom debiju na Turu ostvario prvu etapnu pobedu. On je etapu od Čezenatika do Bolonje… »
Vakelin pobednik druge etape Tur d'Fransa VIDEO

Vakelin pobednik druge etape Tur d'Fransa VIDEO

B92 pre 4 dana
Kevin Vakelin, biciklista ekipe Arkea, pobednik je druge etape ovogodišnjeg Tur d'Fransa. On je bio najbolji na etapi od Ćezenatika do Bolonje dugoj 199,2 kilometara. Vakelin je vozio sjajno i na cilj stigao u vremenu od 4.43:42 sati, bila mu je to prva… »
Vokelanu etapa, Pogačaru vođstvo posle druge deonice Tura

Vokelanu etapa, Pogačaru vođstvo posle druge deonice Tura

Sport klub pre 3 dana
Francuz Kevin Vokelan (Arkea) osvajač je druge etape 111. Tur d Fransa. Etapu od Čezentatika do Bolonje dugu 199,2 km odvezao je za 4:43:42 časa. Bilo mi je veoma teško, ali sam presrećan. Imao sam savršen dan, a u tom maniru sam izveo bekstvo… »

Vesti dana »