Povezane vesti

Ema Radujko na bini zajahala bika! Obučena kao kaubojka, minić se podigao pa pokazao više nego što je trebalo

Ema Radujko na bini zajahala bika! Obučena kao kaubojka, minić se podigao pa pokazao više nego što je trebalo

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Mlada pevačica i internet zvezda, Ema Radujko, nastupila je na poslednjoj, trećoj večeri Music Week festivala, koji se održava na Ušću. Prošle, 2023. godine, Emin nastup bio je jedan od najzapaženijih, pa se mlada muzička zvezda… »
"Karleuši sam poslala poruku! Videla sam da..." Ema Radujko o jk, pa komentarisala nastup Teodore Džehverović

"Karleuši sam poslala poruku! Videla sam da..." Ema Radujko o jk, pa komentarisala nastup Teodore Džehverović

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Mlada pevačica i internet zvezda, Ema Radujko, nastupila je na poslednjoj večeri Music Week festivala, koji se održava na Ušću. Na sceni se pojavila u veoma atraktivnoj kombinaciji, obučena kao kaubojka. Nastup je otvorila svojim… »
Treće veče Belgrade Music Week festivala: Ema Radujko oštro o koleginicama sa scene

Treće veče Belgrade Music Week festivala: Ema Radujko oštro o koleginicama sa scene

Nova pre 3 dana
Ema Radujko večeras je nastupila je na trećoj i poslednjoj večeri Belgrade Music Week festivala. Tokom razgovora za medije, pevačica se osvrnula na nastup njene estradne ljute protivnice Teodore Džehverović tokom prve večeri festivala. „Ja bih to… »
Ema Radujko JK digla u nebesa, pa brutalno zapušila usta džehvi: Ja bih to sve drugačije uradila...

Ema Radujko JK digla u nebesa, pa brutalno zapušila usta džehvi: Ja bih to sve drugačije uradila...

Kurir pre 3 dana
Ema Radujko nastupila je na trećoj i poslednjoj večeri Music Week festivala. Pevačica se osvrnula na nastup njene estradne ljute protivnice Teodore Džehverović tokom prve večeri festivala. "Ja bih to drugačije. Mislim, devojka je pokidala ali ja… »
Pevačica se na sceni polivala vodom dok je tverkovala: Suknjica se podigla, celo Ušće gledalo u njene obline

Pevačica se na sceni polivala vodom dok je tverkovala: Suknjica se podigla, celo Ušće gledalo u njene obline

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Mlada internet zvezda i pevačica, Ema Radujko, zagrejala je atmosferu na poslednjoj večeri Music Week festivala. Na sceni se pojavila u veoma atraktivnoj kombinaciji, obučena kao kaubojka. Nastup je otvorila svojim hitom "Da boli", koji… »
Preko grudi samo traka! Jk u brutalnom stajlingu odradila probu za Music Week, diva "ubija" kako izgleda!

Preko grudi samo traka! Jk u brutalnom stajlingu odradila probu za Music Week, diva "ubija" kako izgleda!

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Pop diva, Jelena Karleuša, zatvoriće Music Week, festival koji se već tri dana održava na Ušću. Njen nastup čuvao se kao iznenađenje gotovo do samog kraja, a kada je objavljen lajn ap, tražila se karta više za treće, tačnije… »
Karleuša objavila snimak Eme Radujko, pa jednom rečju opisala šta misli o njoj: Večeras će deliti binu na Ušću

Karleuša objavila snimak Eme Radujko, pa jednom rečju opisala šta misli o njoj: Večeras će deliti binu na Ušću

Telegraf pre 3 dana
Preporučujemo. Pop diva Jelena Karleuša večeras će zatvoriti Music Week, festival koji se već tri dana održava na Ušću. Njen nastup krio se gotovo do samog kraja i čuvao kao iznenađenje, a kada je objavljen lajn ap, tražila se karta više za… »

Vesti dana »