Povezane vesti

Tramp se žali posle debate sa bajdenom: "Fokus je bio na Džoovom lošem nastupu, a ne na meni..." Opet pominje i treći…

Tramp se žali posle debate sa bajdenom: "Fokus je bio na Džoovom lošem nastupu, a ne na meni..." Opet pominje i treći…

Kurir pre 4 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp rekao je da je njegov uspeh u debati zasenjen katastrofalnim učinkom aktuelnog američkog lidera Džoa Bajdena. - Fokus je bio na Džoovom lošem nastupu, a ne na tome koliko sam ja dobro prošao - napisao je… »
Demokrate će zamoliti Džil Bajden da ubedi supruga da odustane od trke

Demokrate će zamoliti Džil Bajden da ubedi supruga da odustane od trke

Politika pre 4 dana
Visoke američke demokrate i donatori razgovaraju o mogućnosti zamene svog predsedničkog kandidata uoči stranačke konvencije u avgustu, posle lošeg nastupa na ovonedeljnoj debati, izvestio je "Blumberg", opisujući učinak američkog predsednika u TV… »
Demokrate odbacile svaku sumnju: Bajden ostaje u utrci s Trampom

Demokrate odbacile svaku sumnju: Bajden ostaje u utrci s Trampom

Nova pre 3 dana
Izvori iz vrha Demokratske stranke u Sjedinjenim Američkim Državama su isključili mogućnost zamene predsednika Džozefa Bajdena kao svog kandidata posle slabog nastupa u nedavnoj televizijskoj debati i pozvali članove stranke da se radije usredsrede… »
Demokrate odbacile svaku sumnju: Bajden ostaje u utrci s Trampom

Demokrate odbacile svaku sumnju: Bajden ostaje u utrci s Trampom

N1 Info pre 3 dana
Izvori iz vrha Demokratske stranke u Sjedinjenim Američkim Državama su isključili mogućnost zamene predsednika Džozefa Bajdena kao svog kandidata posle slabog nastupa u nedavnoj televizijskoj debati i pozvali članove stranke da se radije usredsrede… »
Vodeće demokrate odbacuju mogućnost da se kandiduju umjesto Bidena

Vodeće demokrate odbacuju mogućnost da se kandiduju umjesto Bidena

Slobodna Evropa pre 3 dana
Neki od vodećih američkih demokrata isključili su mogućnost da će zamijeniti predsjednika Joe Bidena kao demokratskog kandidata nakon njegovog slabog nastupa na debati, te su umjesto toga pozvali članove stranke da se fokusiraju na moguće… »
Demokrate: Ne tražimo zamjenu Bidenu na predsjedničkim izborima

Demokrate: Ne tražimo zamjenu Bidenu na predsjedničkim izborima

Al Jazeera pre 3 dana
Nakon što se danima dizala prašina u vezi kandidature Joea Bidena i ishoda izbora 5. novembra, čelnici Demokratske stranke odlučno su odbacili pozive da njihova stranka izabere mlađeg kandidata. Izvori iz vrha Demokratske stranke u Sjedinjenim… »

Vesti dana »