Povezane vesti

Ognjenova supruga zarađuje ogrman novac, a evo i od čega: Voditeljski posao joj više neće biti primaran

Ognjenova supruga zarađuje ogrman novac, a evo i od čega: Voditeljski posao joj više neće biti primaran

Svet & Skandal pre 4 dana
Supruga Ognjena Amidžića otkrila čime će se baviti Mina Naumović Amidžić, supruga Ognjena Amidžića popularnost je stekla kao voditeljka jednog segmenta u emisiji “Amidži šou”, ali kako je njen privatni život sve više dolazio u žižu… »
"Pola miliona za mesec dana" Supruga Ognjena Amidžića se pohvalila ogromnim uspehom: To mi nije profesija, već zanimacija

"Pola miliona za mesec dana" Supruga Ognjena Amidžića se pohvalila ogromnim uspehom: To mi nije profesija, već zanimacija

Kurir pre 4 dana
Mina Amidžić, supruga poznatog voditelja Ognjena Amidžića, u poslednje vreme postala je veoma aktivna na društvenoj mreži Instagram. Sa svojim pratiocima lepa voditeljka uglavnom deli detalje iz privatnog života, a najčešće objavljuje momente sa… »
"Pola miliona za mesec dana": Supruga Ognjena Amidžića se pohvalila uspehom: "To mi nije profesija, već zanimacija"

"Pola miliona za mesec dana": Supruga Ognjena Amidžića se pohvalila uspehom: "To mi nije profesija, već zanimacija"

Blic pre 4 dana
Supruga Ognjena Amidžića, Mina Naumović, veliku pažnju javnosti privukla je kada je započela vezu sa voditeljem, a kasnije i stupila u brak sa njim. Naime, Ognjen i Mina su nedavno dobili sina Peruna, a lepa mama često objavljuje trenutke iz doma… »

Vesti dana »