Povezane vesti

"Grad je rešio da ukloni splavove, klubove i mene" Vesni da Vinči odvukli splav s Ušća - otkrila gde je završio

"Grad je rešio da ukloni splavove, klubove i mene" Vesni da Vinči odvukli splav s Ušća - otkrila gde je završio

Mondo pre 4 dana
Vesna da Vinča prokomentarisala odluku da posle 19 godina napusti mesto stanovanja. Vesna da Vinča prokomentarisala odluku da posle 19 godina napusti mesto stanovanja Novinarka, književnica i vlasnica modne agencije “Miss Yu” Vesna De Vinča… »
"Bilo je pretnji, bacili su i molotovljev koktel": Vesnu de Vinču iselili sa splava, a evo kakav užas je ranije doživela

"Bilo je pretnji, bacili su i molotovljev koktel": Vesnu de Vinču iselili sa splava, a evo kakav užas je ranije doživela

Blic pre 4 dana
Vesna de Vinča iseljena je nakon 19 godina sa splava koji je imao pogled na Kalemegdan. Vesna se sada oglasila za domaće medije, te istakla da je njen splav smešten na Savu. - Znate šta, to je bio jedan emotivni momenat, jer mi je kroz glavu prošlo… »
"Bilo je pretnji, bacili su i molotovljev koktel!" Nakon što su joj uklonili splav sa Ušća, Vesna de Vinča progovorila za…

"Bilo je pretnji, bacili su i molotovljev koktel!" Nakon što su joj uklonili splav sa Ušća, Vesna de Vinča progovorila za…

Kurir pre 4 dana
Usred Beograda, gde se Dunav i Sava spajaju, Vesna de Vinča, novinarka i vlasnica "Miss Yu" kompanije, provela je 19 godina na splavu koji je bio njeno utočište i dom. Smeštena na Ušću, Vesna je živela i radila na splavu, promovišući život na… »
Vesna De Vinča danas ekskluzivno na Kurir televiziji! Nakon uklanjanja splava sa Ušća na kojem je živela stiže u našu…

Vesna De Vinča danas ekskluzivno na Kurir televiziji! Nakon uklanjanja splava sa Ušća na kojem je živela stiže u našu…

Kurir pre 4 dana
Vesna De Vinča danas će biti ekskluzivni gost na Kurir televiziji u 13:20. Nakon uspešnog izbora za Miss Srbije, ona je prošle nedelje imala neprijatnu situaciju kada je njen splav na kom je živela 19 godina, sklonjen sa Ušća i prebačen na drugu… »

Vesti dana »