Povezane vesti

Sutra počinje upis u srednje škole

Sutra počinje upis u srednje škole

Politika pre 4 dana
Učenici u Srbiji u prvom upisnom roku u srednje škole mogu da se upišu sutra i prekosutra. Kako je objavljeno na portalu Moja srednja škola predaja dokumenata i upis u srednje škole moći će i ove godine da se obavi elektronskim putem kao i odlaskom… »
Sutra počinje upis u srednje škole

Sutra počinje upis u srednje škole

RTV pre 3 dana
BEOGRAD - Učenici u Srbiji u prvom upisnom roku u srednje škole mogu da se upišu sutra i prekosutra. Kako je objavljeno na portalu Moja srednja škola predaja dokumenata i upis u srednje škole moći će i ove godine da se obavi elektronskim putem kao… »
Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama Navala na Jovinu gimnaziju

Objavljeni konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama Navala na Jovinu gimnaziju

Dnevnik pre 3 dana
Konačni rezultati raspodele učenika po srednjim školama i obrazovnim profilima objavljeni su na portalu Moja srednja škola, a ministarka prosvete prof. dr Slavica Đukić Dejanović poželela je svim učenicima uspešan upis u srednje škole i dalji… »
1.500 Đaka ostalo neraspoređeno! Ove škole podigle lestvicu za čak 5 bodova: Završena agonija osnovaca, jedna gimnazija…

1.500 Đaka ostalo neraspoređeno! Ove škole podigle lestvicu za čak 5 bodova: Završena agonija osnovaca, jedna gimnazija…

Blic pre 4 dana
Predviđanja su se obistinila, pa je za upis u pojedine srednje škole, pre svega popularne gimnazije i medicinske škole, ove godine bilo potrebno po bod-dva, a negde tri, četiri, pa čak i pet poena više nego lane! Objavljivanjem spiska u koje su… »

Vesti dana »