Povezane vesti

"Samo sarma valja podgrejana": Naša pevačica se dva puta udavala, pa razvodila od oca svoje dece: Otkrila sve o odnosu sa…

"Samo sarma valja podgrejana": Naša pevačica se dva puta udavala, pa razvodila od oca svoje dece: Otkrila sve o odnosu sa…

Blic pre 4 dana
Učesnica "Zvezda Granda" Jelena Gerbec dva puta se udavala, ali i razvodila od bivšeg muža sa kojim ima decu. Jelena Gerbec, za domaće medije progovorila je o odnosu sa ocem svoje dece. - Ja nisam sama, Vlada je zaista super otac i učestvuje potpuno… »
Naša pevačica se razvodila dva puta od istog muža! Nakon dva brodoloma i dalje je u njenom životu: "Samo sarma valja…

Naša pevačica se razvodila dva puta od istog muža! Nakon dva brodoloma i dalje je u njenom životu: "Samo sarma valja…

Kurir pre 4 dana
Jelena Gerbec, iako je trenutno samohrana majka, i nakon dva razvoda je ostala u dobrim odnosima sa njim, te kaže da ima pomoć od bivšeg supruga. – Ja nisam sama, Vlada je zaista super otac i učestvuje potpuno u našem životu. Ranije smo isto… »
Naša pevačica se 2 puta razvela od oca svoje dece: "Nadala sam se, ali... Samo sarma valja podgrejana!"

Naša pevačica se 2 puta razvela od oca svoje dece: "Nadala sam se, ali... Samo sarma valja podgrejana!"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Pevačica Jelena Gerbec dva puta se razvela od oca svoje dece. Ona je trenutno samohrana majka i kaže da ima pomoć od bivšeg supruga. Otkrila je i u kakvom je odnosu sa njim nakon dva kraha ljubavi. - Ja nisam sama, Vlada je zaista… »

Vesti dana »