Povezane vesti

Milan Borjan: Hvala svima u klubu, uvek ću biti Zvezdin vojnik

Milan Borjan: Hvala svima u klubu, uvek ću biti Zvezdin vojnik

Politika pre 5 dana
Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Milan Borjan objavio je danas oproštajno pismo u kom se zahvalio svima u klubu i navijačima. Borjan je pre nedelju dana sa Zvezdom postigao dogovor o sporazumnom raskidu ugovora. On je u klub došao 2017. godine i do… »
Milan Borjan se pismom oprostio od crveno-belih: Hvala svima u klubu, uvek ću biti Zvezdin vojnik

Milan Borjan se pismom oprostio od crveno-belih: Hvala svima u klubu, uvek ću biti Zvezdin vojnik

Dnevnik pre 4 dana
Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Milan Borjan objavio je danas oproštajno pismo u kom se zahvalio svima u klubu i navijačima. Borjan je pre nedelju dana sa Zvezdom postigao dogovor o sporazumnom raskidu ugovora. On je u klub došao 2017. godine i do… »
Rastao se kapiten sa Zvezdom: Sin je ponosan na mene, vidim to...

Rastao se kapiten sa Zvezdom: Sin je ponosan na mene, vidim to...

Sportski žurnal pre 4 dana
...još nije ni svestan veličine uspeha i istorije koju je ispisao njegov otac sa Crvenom zvezdom. Milan Borjan se putem Instagrama oprostio od Crvene zvezde: - Morao sam da pustim malo vremena da prođe kako bi emocije koje su prejake mogle da se… »
Borjan se emotivno oprostio od zvezde: Nijedna reč nije dovoljno jaka da opišem ljubam prema crveno-belima!

Borjan se emotivno oprostio od zvezde: Nijedna reč nije dovoljno jaka da opišem ljubam prema crveno-belima!

Večernje novosti pre 4 dana
PRE nekoliko dana rastali su se Crvena zvezda i Milan Borjan. Iskusni golman koji je bio sinonim za uspehe crveno-belih poslenjih godina orpostio se od kluba. FOTO: FK Crvena zvezda Ovaj 37-godišnjak je to uradio putem Instagrama. On se zahvalio svima u… »
Borjanova emotivna poruka na oproštaju od Zvezde: "Najsrćniji sam jer je moj sin ponosan na mene!"

Borjanova emotivna poruka na oproštaju od Zvezde: "Najsrćniji sam jer je moj sin ponosan na mene!"

Sportske.net pre 4 dana
Jedan od najboljih fudbalera Crvene zvezde u ovom veku, legendarni golman Milan Borjan nedavno je završio svoju karijeru u dresu crveno-belih sa kojima je samo nizao uspehe. Borjan je bio dugogodišnji kapiten kluba sa "Marakane", sa Zvezdom je osvojio… »
Borjan o odlasku iz Zvezde: "Trebalo je vremena da se ohrabrim i kažem ovo javno"

Borjan o odlasku iz Zvezde: "Trebalo je vremena da se ohrabrim i kažem ovo javno"

B92 pre 4 dana
Kanadski reprezentativac Milan Borjan oprostio se od Crvene zvezde u kojoj je proveo šest godina. Borjan je za tih šest godina koliko je bio na golu crveno-belih, pre odlaska na jednogodišnju pozajmicu u Slovan, stekao status legende. Nedavno se i… »
Borjan se emotivno slomio zbog Zvezde: "Trebalo mi je nekoliko dana, znam da sam mogao još da dam klubu..."

Borjan se emotivno slomio zbog Zvezde: "Trebalo mi je nekoliko dana, znam da sam mogao još da dam klubu..."

Telegraf pre 4 dana
Dugogodišnji kapiten napustio0 je Marakanu posle sedam sezona. Doskorašnji golman i kapiten Crvene zvezde, Milan Borjan, oglasio se nekoliko dana posle potvrde da je raskinuo ugovor sa klubom i emotivno se oprostio od kluba sa Marakane. Borjan je na… »
Borjan prekinuo ćutanje o odlasku iz Zvezde i poslao emotivno pismo: „Trebalo mi je vremena da se ohrabrim i ovo javno…

Borjan prekinuo ćutanje o odlasku iz Zvezde i poslao emotivno pismo: „Trebalo mi je vremena da se ohrabrim i ovo javno…

Nova pre 4 dana
Kanadski reprezentativac Milan Borjan oprostio se od dosadašnjeg kluba, Crvene zvezde, u kojoj je proveo šest godina među stativama. Borjan je za tih šest godina koliko je bio na golu crveno-belih, pre odlaska na jednogodišnju pozajmicu u Slovan… »
Mogao sam još mnogo da dam zvezdi! Milan Borjan prvi put progovorio o odlasku - ovu poruku je čuvao danima!

Mogao sam još mnogo da dam zvezdi! Milan Borjan prvi put progovorio o odlasku - ovu poruku je čuvao danima!

Mondo pre 4 dana
Legenda Crvene zvezde prvi put o odlasku iz kluba. Legenda Crvene zvezde prvi put o odlasku iz kluba. Dugogodišnji kapiten Zvezde Milan Borjan oprostio se od crveno-belih nakon što je definitivno napustio klub prošle sedmice. Bio je stub njenih… »

Vesti dana »