Povezane vesti

"Jedan sin umro, drugi oboleo od šizofrenije" Ja ga hranim, on pljuje - teška priča pevača kida dušu

"Jedan sin umro, drugi oboleo od šizofrenije" Ja ga hranim, on pljuje - teška priča pevača kida dušu

Mondo pre 4 dana
Rade Petrović je otpevao "Šumadijo, Šumadijo, ko bi tebe ostavio" i vodio najtežu bitku - izgubio je suprugu i sina Dragana, dok mu je drugi sin oboleo od šizofrenije. Rade Petrović je otpevao "Šumadijo, Šumadijo, ko bi tebe ostavio" i vodio… »
Teška sudbina Radeta Petrovića: Izgubio sina, drugi oboleo od šizofrenije!

Teška sudbina Radeta Petrovića: Izgubio sina, drugi oboleo od šizofrenije!

Svet plus pre 4 dana
Poznati folk pevač Rade Petrović suočio se sa teškim porodičnim tragedijama - izgubio je jednog sina, dok je drugi oboleo od šizofrenije. Supruga Olga, koja mu je bila najveća podrška, preminula je mesec dana nakon što je njihovom sinu Zoranu… »
"Nije bio sposoban za rad, hranio sam ga, a on izbacivao": Tužna sudbina čuvenog pevača: Jednog sina sahranio, a drugi…

"Nije bio sposoban za rad, hranio sam ga, a on izbacivao": Tužna sudbina čuvenog pevača: Jednog sina sahranio, a drugi…

Blic pre 4 dana
Pevač Rade Petrović ostvario je bogatu muzičku karijeru, ali s druge strane, njegov život je prepun tuge. Naime, njega je zadesila velika porodična tragedija kada je sahranio jednog sina, dok mu se drugi naslednik teško razboleo. Vlasnik hitova… »

Vesti dana »