Povezane vesti

„Zbog ove tri stvari odlazim iz srpskog fudbala“: Nemanja Vidić otvorio dušu, ostao zapanjen zbog nameštanja mečeva

„Zbog ove tri stvari odlazim iz srpskog fudbala“: Nemanja Vidić otvorio dušu, ostao zapanjen zbog nameštanja mečeva

Nova pre 4 dana
Nemanja Vidić, proslavljeni srpski fudbaler, potvrdio je da napušta srpski fudbal i poziciju člana Skupštine Fudbalskog saveza Srbije. Vidić je odlučio da otvori dušu i da pojasni zbog čega je odlučio da napusti srpski fudbal, a to nema nikakve… »
Vidić otkrio! Evo zbog čega sam napustio Fudbalski savez Srbije

Vidić otkrio! Evo zbog čega sam napustio Fudbalski savez Srbije

Večernje novosti pre 4 dana
Nemanja Vidić je pre nekoliko dana doneo odluku da napusti Skupštinu Fudbalskog saveza Srbije, a razloge za to naveo je u razgovoru za Sportklub. FOTO: Profimedia Jedan od glavnih ticao se odbijanja velike većine delegata da se diskutuje o problemima… »
Vidić o povlačenju iz FSS: "Ljudi su nemi na nameštene utakmice"

Vidić o povlačenju iz FSS: "Ljudi su nemi na nameštene utakmice"

B92 pre 4 dana
Bivši spski fudbaler Nemanja Vidić sve je iznenadio svojom najavom o mogućem povlačenju iz skupštine Fudbalskog saveza Srbije. "Odluku o ostavci na članstvo u Skupštini Fudbalskog saveza Srbije nisam doneo tokom EP u Nemačkoj, niti ima bilo kakve… »
Nemanja Vidić nakon napuštanja saveza: „Možda je greška u meni“

Nemanja Vidić nakon napuštanja saveza: „Možda je greška u meni“

Hot sport pre 4 dana
U savezu se nastavlja po starom Iznenadna odluka Nemanje Vidića da se povuče iz najvišeg tela srpskog fudbala izazvala je brojne reakcije u javnosti. – Odluku o ostavci na članstvo u Skupštini Fudbalskog saveza Srbije nisam doneo tokom Prvenstva… »
Ekskluzivno – Vidić za SK: Odlazim, možda je greška u meni

Ekskluzivno – Vidić za SK: Odlazim, možda je greška u meni

Sport klub pre 4 dana
Vodi fudbalska Srbija, ovih dana, žestoke bitke. Javljaju se znani i neznani, svi bi da prozbore po koju o problemima, dotaknu koga treba, prodiskujutu, ili tek da se jave. Kad se u javnosti pojavi Nemanja Vidić, najednom, muk. www.winnerbet.rs –… »
Ekskluzivno – Vidić za SK: Odlazim, možda je greška u meni

Ekskluzivno – Vidić za SK: Odlazim, možda je greška u meni

Sport klub pre 4 dana
Vodi fudbalska Srbija, ovih dana, žestoke bitke. Javljaju se znani i neznani, svi bi da prozbore po koju o problemima, dotaknu koga treba, prodiskujutu, ili tek da se jave. Kad se u javnosti pojavi Nemanja Vidić, najednom, muk. www.winnerbet.rs –… »

Vesti dana »