Povezane vesti

Selektor Slovenije: "Iživljavao se, nisam rekao ništa uvredljivo"

Selektor Slovenije: "Iživljavao se, nisam rekao ništa uvredljivo"

B92 pre 4 dana
Selektor Slovenije Matjaž Kek prokomentarisao je crveni karton koji mu je Danijele Orsato pokazao na meču sa Portugalom. Italijanski arbiter ga je isključio zbog prigovora na penal, koji je Kristijano Ronaldo posle promašio, ali i zbog kontakta sa… »
Zašto je selektor Slovenije dobio crveni karton posle Ronaldovog penala? VIDEO

Zašto je selektor Slovenije dobio crveni karton posle Ronaldovog penala? VIDEO

B92 pre 4 dana
Fudbaleri Slovenije i Portugala odigrali su veoma zanimvljiv duel u osmini finala EURO, a posle produžetka i penala, ekipa sa Pirinejskoj poluostrva je prošla dalje. Portugalci su u finišu prvog produžetka imali šansu da završe meč, ali je penal… »
„Ponosni smo na kapitena Kristijana, primer je svima“

„Ponosni smo na kapitena Kristijana, primer je svima“

Sport klub pre 4 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Portugala Roberto Martinez nahvalio je Kristijana Ronalda posle meča osmine finala Evropskog prvenstva sa Slovenijom. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Jan Oblak odbranio je penal Ronaldu u 105. minutu… »
Junak porutgala Diogo Kosta: „Pročitao sam njegov govor tela“ (video)

Junak porutgala Diogo Kosta: „Pročitao sam njegov govor tela“ (video)

Hot sport pre 4 dana
Diogo Kosta spasao je svoju reprezentaciju eliminacije Golman Portugala, Diogo Kosta, postao je heroj utakmice protiv Slovenije, briljirajući sa dve ključne odbrane tokom igre i tri uspešna zaustavljanja u penal seriji. Portugal je izborio plasman u… »
Kek: Ponosan sam na momke sa karakterom

Kek: Ponosan sam na momke sa karakterom

Sport klub pre 4 dana
Slovenija je eliminisana sa Eura, ali su izabranici Matjaža Keka ostavili sjajan utisak. U duelu protiv Portugala su poklekli tek posle izvođenja penala. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Slovenci su igrali hrabro, a na kraju im je… »
Selektor Slovenije: "Porazi se ne slave"

Selektor Slovenije: "Porazi se ne slave"

B92 pre 4 dana
Selektor fudbalera Slovenije Matjaž Kek izneo je utiske posle eliminacije sa EURO. Slovenija je posle penala izgubila od Portugala 3:0, pošto su Slovenci promašili čak tri penala, odnosno Košta je sva tri odbranio. Zaustavljeni su Josip Iličić… »

Vesti dana »