Povezane vesti

Evo koliko zarađuje Anja Bla nakon raskida sa bakom prasetom: Svi je prozivaju da je bila sa njim zbog para, a evo koja je…

Evo koliko zarađuje Anja Bla nakon raskida sa bakom prasetom: Svi je prozivaju da je bila sa njim zbog para, a evo koja je…

Blic pre 4 dana
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase raskinuo je sa influenserkom Anjom Bla nakon tri godine veze. Oni su živeli zajedno u luks stanu iz kojeg se Baka iselio, dok je Anja ostala u tom stanu dok ne nađe novi dom. Anja je potvrdila raskid putem… »
Uhvatili smo ga dan posle raskida! Baka ostavio Anju Bla zbog Jutjuba, pa seo u 500.000 evra - pogledajte!

Uhvatili smo ga dan posle raskida! Baka ostavio Anju Bla zbog Jutjuba, pa seo u 500.000 evra - pogledajte!

Mondo pre 4 dana
Baka Prase u svom skupocenom automobilu, koji je nedavno "morao da proda zbog dugova" Baka Prase u svom skupocenom automobilu, koji je nedavno "morao da proda zbog dugova" Srpski jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, juče je na svom kanalu u… »
Baka Prase očajan nakon raskida: Možda pravim najveću grešku, ali Youtube je moj život!

Baka Prase očajan nakon raskida: Možda pravim najveću grešku, ali Youtube je moj život!

Svet plus pre 4 dana
Baka Prase, snimio je video u kome je otkrio sve detalje raskida sa dugogodiišnjom devojkom Anjom Blagojević, poznatijom kao Anja Bla. U video otkriva da je on najveći krivac za raspad veze, ali da ne želi da se zbog nekih stvari kasnije kaje, te je… »
Koliko zarađuje Anja Bla nakon raskida: Prozivali je da je sponzoruša, a samo od Instagrama "mlati" besne pare

Koliko zarađuje Anja Bla nakon raskida: Prozivali je da je sponzoruša, a samo od Instagrama "mlati" besne pare

Mondo pre 4 dana
Nakon raskida sa Bakom, Anja Bla se oglasila na Instagramu i obratila svima koji je smatraju za "sponzorušu", nakon čega je priznala da to nije. Nakon raskida sa Bakom, Anja Bla se oglasila na Instagramu i obratila svima koji je smatraju za… »
Pre 5 meseci dobila auto vredan k'o stan u Beogradu: Anju prozivali i za telefon, sada pukla tikva

Pre 5 meseci dobila auto vredan k'o stan u Beogradu: Anju prozivali i za telefon, sada pukla tikva

Mondo pre 4 dana
Anja Bla i Baka Prase stavili su tačku na svoju vezu, a mreže bruje o skupocenim darovima koje su razmenjivali. Anja Bla i Baka Prase stavili su tačku na svoju vezu, a mreže bruje o skupocenim darovima koje su razmenjivali. U svim domaćim medijima… »
Baka Prase raskinuo sa devojkom: Ona se oglasila i otkrila razlog!

Baka Prase raskinuo sa devojkom: Ona se oglasila i otkrila razlog!

Svet plus pre 4 dana
Baka Prase navodno je ponovo raskinuo dugogodišnju vezu sa Anjom Bla. Iako u videu koji je objavio povodom raskida, nije detaljno iznosio detalje, njegova sada već navodno bivša devojka Anja Bla, otkrila je razloge zbog kojih je došlo do rastanka. -… »
Svi mislili da je Anja Bla raskinula, a nju ostavio Baka: Oglasila se i oplela po bivšem - "Postala sam mu prepreka"

Svi mislili da je Anja Bla raskinula, a nju ostavio Baka: Oglasila se i oplela po bivšem - "Postala sam mu prepreka"

Mondo pre 4 dana
Influenserka Anja Blagojević, poznatija kao Anja Bla, i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, su navodno ponovo raskinuli. Influenserka Anja Blagojević, poznatija kao Anja Bla, i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, su navodno… »
"To je počelo da me tišti": Baka Prase se slomio zbog raskida sa Anjom Bla, otkrio sve detalje - "Ovo radim zbog svoje…

"To je počelo da me tišti": Baka Prase se slomio zbog raskida sa Anjom Bla, otkrio sve detalje - "Ovo radim zbog svoje…

Blic pre 4 dana
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase pre tri godine započeo je vezu sa influenserkom iz Bosne Anjom Blagojević. Oni su na početku krili vezu, a kako je vreme odmicalo, Baka Prase je u svojim klipovima i predstavio Anju Bla, koja je nakon… »
"U život mi je unela ljubav, ja sam kriv" Baka Prase slomljen nakon raskida sa Anjom: Jutjub je moj život, ja sam najveća…

"U život mi je unela ljubav, ja sam kriv" Baka Prase slomljen nakon raskida sa Anjom: Jutjub je moj život, ja sam najveća…

Kurir pre 4 dana
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase pre tri godine započeo je vezu sa influenserkom iz Bosne Anjom Blagojević. Oni su na početku krili vezu, a kako je vreme odmicalo, Baka Prase je u svojim klipovima i predstavio Anju Bla, koja je nakon… »
"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja Bla iskreno o raskidu sa Bakom Prasetom: Postala sam mu…

"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja Bla iskreno o raskidu sa Bakom Prasetom: Postala sam mu…

Kurir pre 4 dana
Anja Bla i Baka Prase su stavili tačku na dugogodišnju vezu, nakon čega se influenserka oglasila i otkrila detalje raskida. Naime, Anja je navela da je Baki Prasetu uvek bila najveća podrška, međutim kako je rekla on svoj "test" nije prošao. -… »
"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja nakon raskida: "Ostajem u našem stanu, on se seli"

"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja nakon raskida: "Ostajem u našem stanu, on se seli"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Jutjuber Bogdan Ilić, mnogima poznatiji kao Baka Prase, raskinuo je vezu sa blogerkom Anjom Blagojević, poznatijom pod nadimkom Anja Bla. Oni su godinama bili u vezi, a već dva puta su raskidali, zbog čega mnogi misle da ni ovaj put… »
Anja Bla ostavila Baku Praseta, otkrila razloge: “Muškarac se ženi dokazuje kada ima moći novac…”

Anja Bla ostavila Baku Praseta, otkrila razloge: “Muškarac se ženi dokazuje kada ima moći novac…”

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase, raskinuo je sa dugogodišnjom devojkom, zgodnom influenserkom Anjom Bla, po ko zna koji put. Naime, Anja se oglasila na društvenim mrežama gde je napisala razloge raskida sa dugogodišnjim… »

Vesti dana »