Povezane vesti

"Ne jedem kavijar, smrdi" Seka Aleksić objavila snimak kako jede pasulj, a na jedan komentar odmah reagovala (video)

"Ne jedem kavijar, smrdi" Seka Aleksić objavila snimak kako jede pasulj, a na jedan komentar odmah reagovala (video)

Kurir pre 4 dana
Pevačica Seka Aleksić veoma je aktivna na društvenim mrežama na kojima komunicira sa svojim pratiocima i fanovima, odgovara im na pitanja, komentare. - Jutros uđem na Instagram i neka devojka mi poslala video snimak dok ja jedem pasulj, snimala sam… »
"A,: šta misliš ti da ja jedem, sestro?!" Seka objavila snimak dok ruča pasulj, zbog jednog komentara odmah regovala

"A,: šta misliš ti da ja jedem, sestro?!" Seka objavila snimak dok ruča pasulj, zbog jednog komentara odmah regovala

Blic pre 4 dana
Seka Aleksić veoma je aktivna na društvenim mrežama, gde često deli detalje iz svoje svakodnevice, a sada je objasnila koliko voli domaću, kuvanu hranu. - Jutros uđem na Instagram i neka devojka mi poslala video snimak dok ja jedem pasulj, snimala… »
Seka objavila snimak kako ruča pasulj, a zbog komentara žene ostala u čudu: "a šta misliš da jedem, sestro?!"

Seka objavila snimak kako ruča pasulj, a zbog komentara žene ostala u čudu: "a šta misliš da jedem, sestro?!"

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Pevačica Seka Aleksić, aktivna je na društvenim mrežama, te često deli momente iz svog svakodnevnog života i otvoreno govori na brojne teme. Seka se sada oglasila na Instagramu povodom komentara jedne korisnice koja je oduševljena… »

Vesti dana »