Povezane vesti

Zelenski zatražio od Orbana da se pridruži ukrajinskim mirovnim naporima

Zelenski zatražio od Orbana da se pridruži ukrajinskim mirovnim naporima

Radio sto plus pre 4 dana
“Pozvao sam Mađarsku i premijera Orbana da se pridruže naporima u cilju organizovanja novog samita za mir u Ukrajini”, rekao je Zelenski, u svom svakodnevnom obraćanju građanima. Zamenik šefa kabineta ukrajinskog predsednika Igor Jovkva izjavio… »
Orban u Kijevu: Hitan prekid vatre doveo bi do ubrzanja mirovnih pregovora

Orban u Kijevu: Hitan prekid vatre doveo bi do ubrzanja mirovnih pregovora

Radio sto plus pre 4 dana
Dan nakon što je Mađarska preuzela rotirajuće šestomesečno predsedavanje Evropskom unijom, Orban je iznenada doputovao u Kijev uprkos tenzijama zbog veza Budimpešte sa Moskvom i protivljenja pomoći Ukrajini. “Cilj mađarskog predsedavanja EU je… »
Orban: Zamolio sam Zelenskog da razmotri hitan prekid vatre

Orban: Zamolio sam Zelenskog da razmotri hitan prekid vatre

Vesti online pre 4 dana
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas, posle sastanka sa ukrajinskim predsednikom Vladimirom Zelenskim tokom iznenadne posete Kijevu, da je zamolio Zelenskog da razmotri hitan prekid vatre i dodao da bi hitan prekid vatre doveo do ubrzavanja… »
Orban u Kijevu: Tražio sam od Zelenskog obustavu vatre radi otpočinjanja pregovora sa Rusijom

Orban u Kijevu: Tražio sam od Zelenskog obustavu vatre radi otpočinjanja pregovora sa Rusijom

Sputnik pre 4 dana
Mađarska je predložila Ukrajini da razmotri mogućnost obustave vatre u cilju otpočinjanja pregovora sa Rusijom o rešavanju oružanog sukoba, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban nakon sastanka sa ukrajinskim predsednikom Vladimirom Zelenskim u… »
''Zamolio sam Zelenskog da razmotri... ''Orban otkrio detalje sastanka sa ukrajinskim liderom!

''Zamolio sam Zelenskog da razmotri... ''Orban otkrio detalje sastanka sa ukrajinskim liderom!

Alo pre 4 dana
Zelenski je na zajedničkoj konferenciji za novinare rekao da današnji razgovori sa Orbanom mogu da budu baza za buduće sporazume između Kijeva i Budimpešte. Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas, posle sastanka sa ukrajinskim predsednikom… »
Oglasio se Zelenski nakon orbanove posete Kijevu: Razgovarali smo kako da se postigne pravičan mir

Oglasio se Zelenski nakon orbanove posete Kijevu: Razgovarali smo kako da se postigne pravičan mir

Alo pre 4 dana
Orban je dodao da Budimpešta želi da poboljša veze sa Ukrajinom i da potpiše bilateralni sporazum o saradnji. Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas, nakon sastanka sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom u Kijevu, da su njih… »

Vesti dana »