Povezane vesti

Roditelji pokvarili transfer supertalenta srpskog fudbala: Cvetković bez Evrope i Crvene zvezde do daljnjeg!

Roditelji pokvarili transfer supertalenta srpskog fudbala: Cvetković bez Evrope i Crvene zvezde do daljnjeg!

Hot sport pre 4 dana
Zaista je nerazumljivo odakle ovakve odluke. Talentovani napadač Čukaričkog i omladinski reprezentativac SrbijeMihajlo Cvetković na zahtev roditelja neće moći da pojača Crvenu zvezdu, nego će bez Evrope i većeg pritiska igrati samo Superligu… »
''Pričalo se da ko pobedi Zvezdu i Partizan, ispada iz lige. Mi smo ih pobedili...''

''Pričalo se da ko pobedi Zvezdu i Partizan, ispada iz lige. Mi smo ih pobedili...''

Sportske.net pre 4 dana
U opširnom intervjuu koji je objavio zvanični klupski sajt Čukaričkog, sportski direktor ovog kluba Vladimir Matijašević je na zanimljiv način prokomentarisao to što ''brđani'' prošle sezone nisu uspeli da se plasiraju na evrpsku scenu. ''Ranije… »
Cvetković neće još pojačati Crvenu zvezdu

Cvetković neće još pojačati Crvenu zvezdu

B92 pre 4 dana
Mladi napadač Čukaričkog Mihajlo Cvetković bio je velika želja Crvene zvezde u ovom prelaznom roku. Međutim to se najverovatnije neće desiti u letnjem prelaznom roku, jer je Mihajlo odlučio da ostane u redovima ekipe sa Banovog brda sigurno do… »
Mihajlo u januaru bira: Zvezda, Evropa ili nešto treće (video)

Mihajlo u januaru bira: Zvezda, Evropa ili nešto treće (video)

Sportski žurnal pre 4 dana
Sportski direktor Čukaričkog Vladimir Matijašević u razgovoru sa sajt kluba otkrio budućnost mladog napadača. Mladi napadač Čukaričkog Mihajlo Cvetković je na početku prelaznog roka bio na izlaznim vratima, potpis ugovora sa Crvenom zvezdom je… »
"Ranije su pričali, ko pobedi Zvezdu i Partizan, ispada iz lige. Mi smo ih pobedili, ispali smo iz Evrope, ove godine ćemo…

"Ranije su pričali, ko pobedi Zvezdu i Partizan, ispada iz lige. Mi smo ih pobedili, ispali smo iz Evrope, ove godine ćemo…

Sportski žurnal pre 4 dana
Ljudi pričaju svašta. Za koga navijam, to je moja stvar i to ne krijem. Ali, uvek samo želim da Čukarički pobedi, i Zvezdu i Partizan, pa neka ispadnem iz lige - naveo je Matijašević. Čukarički je četvrtu godinu uzastopno na pripremama na… »
Matijašević najavio velike stvari: „Boriće se Čukarički ponovo za vrh tabele!“ (foto+video)

Matijašević najavio velike stvari: „Boriće se Čukarički ponovo za vrh tabele!“ (foto+video)

Hot sport pre 4 dana
Čukarički ima planove za budućnost Čukarički je četvrtu godinu uzastopno na pripremama na slovenačkom Bledu, gde će boraviti do 12. jula. Odigrali su Brđani i prvi kontrolni meč protiv Celja, koji je nažalost zbog jake kiše i natopljenog… »
Cvetković i Zvezda? Evo šta je odlučio mladi fudbaler!

Cvetković i Zvezda? Evo šta je odlučio mladi fudbaler!

Hot sport pre 4 dana
Jedan je od najvećih talenata u državi. Crvena zvezda bila je na korak od dovođenja Mihajla Cvetkovića u svoje redove. Ipak, mladi centarfor odlučio je da ostane u redovima ‘Brđana’, potvrdio je Matijašević: – Najgore je kad nedostaje taj… »

Vesti dana »