Povezane vesti
Srušio se gruzijski avion Su-25, pilot poginuo
Danas 02.07.2024
Gruzijski pilot borbenog aviona Suhoj, Su-25 poginuo je danas kada se njegova letelica srušila tokom trenažnog leta, saopštilo je gruzijsko ministarstvo odbrane. Letelica Su-25 srušila se tokom vojne vežbe, saopštilo je ministarstvo i dodalo da je… »
Srušio se gruzijski avion Su-25 tokom vežbe, pilot poginuo
N1 Info 02.07.2024
Gruzijski pilot borbenog aviona Suhoj, Su-25 poginuo je kada se njegova letelica srušila tokom trenažnog leta, saopštilo je gruzijsko ministarstvo odbrane. Letelica Su-25 srušila se tokom vojne vežbe, saopštilo je ministarstvo i dodalo da je pokrenuta… »
Vesti dana »

Pokušavaju da proguraju Zelenskog do aljaske NJujork tajms analizira: Eu zabrinuta da će Tramp i Putin samostalno postići dogovor o Ukrajini
Večernje novosti pre 1 satjoš 28 povezanih

Zvezda "preživela" TSC: Crveno-beli minimalcem savladali tim iz Bačke Topole pred meč sa Lehom u kvalifikacijama za Ligu šampiona
Večernje novosti pre 7 minutajoš 44 povezane

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature i porast toplote tokom vikenda
Naslovi.ai pre 3 satajoš 27 povezanih