Povezane vesti

Novak Đoković protiv Britanca Džejkoba Fernlija u drugom kolu Vimbldona

Novak Đoković protiv Britanca Džejkoba Fernlija u drugom kolu Vimbldona

Politika pre 5 dana
LONDON - Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu Vimbldona protiv Britanca Džejkoba Fernlija, koji je danas u prvom kolu pobedio Španca Alehandra Mora Kanjasa 7:5, 6:4, 7:6 (14:12). Meč između britanskog i španskog tenisera je trajao dva… »
Zbog mraka prekinut meč između Đerea i Puja na Vimbldonu

Zbog mraka prekinut meč između Đerea i Puja na Vimbldonu

Sportski žurnal pre 5 dana
Meč je prekinut pri rezultatu 1:1 u setovima. Meč prvog kola Vimbldona između srpskog tenisera Lasla Đerea i Francuza Luke Puja prekinut je večeras zbog mraka i biće nastavljen sutra. Meč je prekinut pri rezultatu 1:1 u setovima. Nastaviće se… »
Strašne scene na Vimbldonu: Rubljov krenuo da se "samopovređuje", publika ga izviždala, on ispao u prvom kolu

Strašne scene na Vimbldonu: Rubljov krenuo da se "samopovređuje", publika ga izviždala, on ispao u prvom kolu

Telegraf pre 5 dana
Neverovatne scene na terenima "Ol Ingland Kluba" Ruski teniser i trenutno šesti na planeti, Andrej Rubljov doživeo je totalni šok na otvaranju Vimbldona, pošto je poražen od potpunog anonimusa, argentinskog igrača Franciska Komesane iz Argentine u… »
Meč Đerea i Puja prekinut zbog mraka!

Meč Đerea i Puja prekinut zbog mraka!

B92 pre 4 dana
Susret Lasla Đerea i Luke Puja u prvom kolu Vimbldona prekinut je zbog mraka. U trenutku prekida bilo je 1-1 u setovima, Đere je prvi dobio sa 6:3, dok je Puj bio bolji u taj-brejku drugog seta, koji je dobio rezultatom 7:4. Samo što je Francuz… »
Rubljov eliminisan u prvom kolu Vimbldona

Rubljov eliminisan u prvom kolu Vimbldona

Sportski žurnal pre 4 dana
Argentinac Fransisko Komesana bolji od Rusa. Ruski teniser Andrej Rubljov nije uspeo da se plasira u drugo kolo Vimbldona, pošto je danas u prvom kolu poražen od Argentinca Fransiska Komesane 6:4, 5:7, 6:2, 7:6 (7:5). Meč je trajao dva sata i 57… »
Đoković saznao narednog rivala - debitant

Đoković saznao narednog rivala - debitant

B92 pre 4 dana
Britanski teniser Džejkob Firnli biće naredni rival Novaku Đokoviću na Vimbldonu. Ovaj 22-godišnjak iz Edinburga je na startu londonskog Grend slema bio bolji od Španca Alehandra Mora Kanjasa sa 7:5, 6:4, 7:6 (12). Novak i Džejkob će snage… »
Đoković o "kršenju pravila": Dobio sam dozvolu, naravno da smo proverili

Đoković o "kršenju pravila": Dobio sam dozvolu, naravno da smo proverili

B92 pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle plasmana u drugo kolo Vimbldona. Sedmostruki šampion ovog turnira savladao je Vita Koprivu sa 6:1, 6:2, 6:2 i u narednoj rundi igraće protiv Džejkoba Firnlija. "Dobar je osećaj… »
Novak Đoković se posle pobede oglasio moćnom porukom Evo šta je u 4 kratke rečenice poručio svojim navijačima (foto)

Novak Đoković se posle pobede oglasio moćnom porukom Evo šta je u 4 kratke rečenice poručio svojim navijačima (foto)

Dnevnik pre 4 dana
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković izboio je plasman u drugo kolo Vimbldona trijumfom nad Vitom Koprivom iz Češke Republike u tri seta - 3:0 (6:1, 6:2, 6:2). On će se u drugom kolu sastati sa Džejkobom Firnijem iz Velike Britanije, a ove večeri… »
Žaber krenula silovito VIDEO

Žaber krenula silovito VIDEO

B92 pre 4 dana
Ons Žaber, dvostruka uzasopna finalistkinja Vimbldona, odlično je započela turnir. Teniserka iz Tunisa, koja je postavljena za desetog nosioca, bez većih problema je savladala Japanku Mojuku Učijamu, 6:3, 6:1. Meč je trajao svega 55 minuta, a Žaber… »
Đere ispustio drugi set, meč prekinut zbog klizavog terena

Đere ispustio drugi set, meč prekinut zbog klizavog terena

Sport klub pre 4 dana
Laslo Đere nije uspeo da završi meč prvog kola protiv Francuza Luke Puja. Rezultat je posle dva seta 1:1 (6:3, 6:7). Srpski teniser je odlično otvorio meč, napravio dva brejka u prvom setu i osvojio ga rezultatom 6:3. U drugom je Đere takođe imao… »
Fric, Drejper i Nori brži od mraka VIDEO

Fric, Drejper i Nori brži od mraka VIDEO

B92 pre 4 dana
Amerikanac Tejlor Fric uspeo je da se plasira u drugo kolo na Vimbldonu. Fric, 13. nosilac na grend slemu u Londonu, bio je brži od mraka, u tri seta je slavio protiv Kristofera O'Konela iz Austraalije, 6:1, 6:2, 6:4. Fric je od početka do kraja bio… »
II dan: Kopriva ne žari, ali grom u nju udari

II dan: Kopriva ne žari, ali grom u nju udari

B92 pre 4 dana
Novak se vratio na najdraže mu mesto i na dominantan način dobio Vita Koprivu za manje od dva sata igre (6:1, 6:2, 6:2) i iako pobeda nije bila upitna jeste Đokovićevo koleno. Nije bilo naznaka, barem ne ozbiljnijih, prethodnih dana da će ono… »
Petra Martić slavila posle preokreta na vimbldonu: Čeka je duel sa najboljom teniserkom sveta

Petra Martić slavila posle preokreta na vimbldonu: Čeka je duel sa najboljom teniserkom sveta

Večernje novosti pre 4 dana
Hrvatska teniserka, Petra Martić pobedila je u prvom kolu Vimbldona Britanku Frančesku Džons posle velikog preokreta rezultatom 2:1 po setovima 3:6, 6:1, 6:2. Foto: Profimedia Martićeva je ove sezone imala mnogo ozbiljnijih problema sa ramenom, što… »
Đere izlazi opet na teren: Meč prekinut zbog mraka

Đere izlazi opet na teren: Meč prekinut zbog mraka

Večernje novosti pre 4 dana
Susret Lasla Đerea i Luke Puja u prvom kolu Vimbldona prekinut je zbog mraka. FOTO: Tanjug/AP U trenutku prekida bilo je 1-1 u setovima, Đere je prvi dobio sa 6:3, dok je Puj bio bolji u taj-brejku drugog seta, koji je dobio rezultatom 7:4. Samo što je… »
Laka pobeda: Žaber krenula silovito na startu Vimbldona

Laka pobeda: Žaber krenula silovito na startu Vimbldona

Večernje novosti pre 4 dana
Dvostruka uzasopna finalistkinja Vimbldona, Ons Žaber, odlično je započela turnir. Bez većih problema je savladala Japanku Mojuku Učijamu maksimalnim rezultatom 2:0 po setovima 6:3, 6:1. Foto: Profimedia U prvom setu je to uradila u drugom gemu da bi… »
Britanac srećan zbog meča karijere: Deliti teren sa Đokovićem je nešto posebno

Britanac srećan zbog meča karijere: Deliti teren sa Đokovićem je nešto posebno

Večernje novosti pre 4 dana
NOVAK Đoković u drugom kolu Vimbldona igra protiv Britanca Džejkoba Firnlija koji na konferenciji za novinare nije mogao da sakrijer oduševeljenje što će odmeriti snage sa trenutno legendom "belog sporta". Foto: EPA-EFE/TIM IRELAND Trenutno 277. na… »
Novakova pobeda otkrila nekoliko važnih stvari, šta to znači za nastavak turnira?

Novakova pobeda otkrila nekoliko važnih stvari, šta to znači za nastavak turnira?

Nova pre 4 dana
Novak Đoković uspešno je prebrodio prvu prepreku na ovogodišnnjem Vimbldonu nakon što je u tri seta rezultatom 6:1, 6:2, 6:2 savladao anonimnog Vita Koprivu koji je debitovao u glavnom žrebu nekog grend slema. Putujte sigurni uz UNIQA putno… »
Novak posle trijumfa: Nisam mogao da poželim bolji start

Novak posle trijumfa: Nisam mogao da poželim bolji start

Sport klub pre 4 dana
Novak Đoković je uspešno započeo pohod ka osmoj tituli na Vimbldonu savladavši Vita Koprivu 3:0. Srpski teniser je kasnio na pres konferenciju, ali je bio vrlo zadovoljan prikaznom igrom u prvom kolu: „Treninzi su bili odlični, meč na… »
Novak protiv Firnlija i publike u drugom kolu Vimbldona!

Novak protiv Firnlija i publike u drugom kolu Vimbldona!

Sportske.net pre 4 dana
Drugi teniser sveta Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona igraće protiv Britanca Džejkoba Firnlija, koji je danas posle tri seta pobedio Španca Alehandra Mora Kanjasa 7:5, 6:4, 7(14):6(12). Britanac, 277. teniser sveta, pobedio je 188. igrača na ATP… »
"Ja sam njegov fan!" Novak Đoković oduševljen podrškom koju je dobio od legendarnog sportiste

"Ja sam njegov fan!" Novak Đoković oduševljen podrškom koju je dobio od legendarnog sportiste

Večernje novosti pre 4 dana
NOVAK Đoković uspešno je započeo učešće na Vimbldonu. Njegov meč sa tribina pratio je veliki sportski šampion Roni O'Saliven. FOTO: Tanjug/AP Srpski as je govorio o tome što je imao podršku od takve legende kakva je 48-godišnji igrač snukera… »
Favorit bez problema: Cicipas pobedom startovao na Vimbldonu

Favorit bez problema: Cicipas pobedom startovao na Vimbldonu

Večernje novosti pre 4 dana
Grčki teniser, Stefanos Cicipas prošao je drugo kolo Vimbldona. Pobedio je Japanca Tara Danijela rezultatom 3:0 po setovima 7:6 (5), 6:4, 7:5, Foto: Profimedia Njemu će rival u narednoj rundi biti bolji iz duela Makenzija Mekdonalda i Emila Rusuvorija… »
Poznat naredni rival Noleta: Evo sa kim najbolji teniser svih vremena igra naredni duel!

Poznat naredni rival Noleta: Evo sa kim najbolji teniser svih vremena igra naredni duel!

Hot sport pre 4 dana
Poznato sa kim će igrati naredni meč. Novak Đoković je posle nekih dva sata borbe uspeo da savlada češkog tenisera Vita Koprivu sa 3:0 (6:1, 6:2, 6:4) po setovima u okviru prvog kola Vimbldona. Poznat je i rival najboljeg tenisera svih vremena u… »
Đoković protiv Fernlija u drugom kolu Vimbldona

Đoković protiv Fernlija u drugom kolu Vimbldona

Sportski žurnal pre 4 dana
Fernli je trenutno 277. teniser sveta, a nikada u karijeri nije igrao protiv srpskog tenisera. Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu Vimbldona protiv Britanca Džejkoba Fernlija, koji je danas u prvom kolu pobedio Španca Alehandra Mora… »
Lake pobede Runea i Zvereva

Lake pobede Runea i Zvereva

B92 pre 4 dana
Holger Rune, 15. teniser sveta, plasirao se u drugo kolo na Vimbldonu. Danski teniser je posle 98 minuta igre pobedio Sunvua Kvona iz Južne Koreje, 6:1, 6:4, 6:4. Rune je odigrao veoma dobro od početka do kraja i tako stigao do lake pobede. Imao je čak… »
Ne bih rizikovao s drugim turnirom: Novak Đoković objasnio svoje prisustvo na Vimbldonu

Ne bih rizikovao s drugim turnirom: Novak Đoković objasnio svoje prisustvo na Vimbldonu

Euronews pre 4 dana
Visilo je učešće Novaka Đokovića na ovogodišnjem Vimbldonu, jer je ne tako davno podvrgnut hirurškoj intervenciji na povređenom meniskusu, ali je i pored malog broja treninga sedmostruki pobednik Grend slema u Londonu odlučio da se uključi u… »
Cicipas maksimalan na startu Vimbldona

Cicipas maksimalan na startu Vimbldona

B92 pre 4 dana
Grčki teniser Stefanos Cicipas obezbedio je drugo kolo Vimbldona. Trenutno 11. igrač sveta pobedio je Japanca Tara Danijela sa 7:6 (5), 6:4, 7:5, posle malo manje od dva i po časa igre. Njemu će rival u narednoj rundi biti bolji iz duela Makenzija… »
"Veoma je uporan, legenda igre i inspircija svima": Đoković emotivan zbog Endija Marija

"Veoma je uporan, legenda igre i inspircija svima": Đoković emotivan zbog Endija Marija

Večernje novosti pre 4 dana
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Vimbldona pobedom nad Vitom Koprivom iz Češke Republike u rezultatom 3:0 po setovima 6:1, 6:2, 6:2. Foto: Profimedia Novak Đoković je dobio mnoga interesantna pitanja, a Britanci su… »
Đoković nakon pobede: Zadovoljan sam igrom i kako sam se osećao na terenu

Đoković nakon pobede: Zadovoljan sam igrom i kako sam se osećao na terenu

Radio 021 pre 4 dana
Novak Đoković izjavio je danas posle plasmana u drugo kolo Vimbldona da je zadovoljan svojom igrom i kako se osećao na terenu. "Veoma sam zadovoljan načinom na koji sam igrao i kako sam se osećao na terenu. Nisam znao šta da očekujem, tako da sam… »
Đoković gospodskim govorom oduševio Britance, pa se zahvalio hirurgu: „Da on nije odlično odradio posao…“

Đoković gospodskim govorom oduševio Britance, pa se zahvalio hirurgu: „Da on nije odlično odradio posao…“

Nova pre 4 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je Vita Koprivu u prvom kolu Vimbldona sa 3:0 bez ikakve drame. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Novak je sa 6:1, 6:2 i 6:2 pobedio za dva sata tenisa i nepunih mesec dana nakon što je… »
Đoković dobio protivnika u drugom kolu Vimbldona

Đoković dobio protivnika u drugom kolu Vimbldona

Vesti online pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu Vimbldona protiv Britanca Džejkoba Fernlija, koji je danas u prvom kolu pobedio Španca Alehandra Mora Kanjasa 7:5, 6:4, 7:6 (14:12). Meč između britanskog i španskog tenisera je trajao dva sata i… »
Gospodin Novak Đoković: Najbolji svih vremena sve oduševio govorom nakon pobede na Vimbldonu!

Gospodin Novak Đoković: Najbolji svih vremena sve oduševio govorom nakon pobede na Vimbldonu!

Hot sport pre 4 dana
Novak je bio u centru pažnje nakon trijumfa Novak Đoković je sjajno započeo svoj put na ovogodišnjem Vimbldonu, trijumfalno pobedivši Vita Koprivu iz Češke u prvom kolu. Ovaj trijumf nije samo potvrdio njegovu sposobnost da igra na vrhunskom… »
Ovo niko nije očekivao. Rubljov ispao od 122. na svetu

Ovo niko nije očekivao. Rubljov ispao od 122. na svetu

Sport klub pre 4 dana
Andrej Rubljov je već ispao sa Vimbldona. Od ruskog tenisera je bolji bio Fransisko Komesana rezultatom 3:1 (6:4, 5:7, 6:2, 7:6). Rubljov je tokom čitavog meča delovao nervozno i „pomogao“ Komesani da ostvari najveću pobedu u karijeri. Jedan brejk… »
Novače, šta ti ovo znači? Pobedio, pa nasmejao sve potezom ka svojoj loži! (video)

Novače, šta ti ovo znači? Pobedio, pa nasmejao sve potezom ka svojoj loži! (video)

Mondo pre 4 dana
Novak Đoković je posle pobede na Vimbldonu izveo jedan potez koji je nasmejao sve u njegovom timu. Novak Đoković je posle pobede na Vimbldonu izveo jedan potez koji je nasmejao sve u njegovom timu. Novak Đoković krenuo je u pohod na svoj osmi… »
Đoković: Zadovoljan sam igrom i kako sam se osećao na terenu

Đoković: Zadovoljan sam igrom i kako sam se osećao na terenu

Radio sto plus pre 4 dana
“Veoma sam zadovoljan načinom na koji sam igrao i kako sam se osećao na terenu. Nisam znao šta da očekujem, tako da sam zaista srećan”, izjavio je drugi teniser sveta. Đoković je danas u prvom kolu Vimbldona pobedio Čeha Vita Koprivu sa 3:0… »
Evo protiv koga će Novak Đoković igrati u drugom kolu Vimbldona: Malo ko je za njega čuo

Evo protiv koga će Novak Đoković igrati u drugom kolu Vimbldona: Malo ko je za njega čuo

Dnevnik pre 4 dana
Očekivano je Novak Đoković sa 3:0 eliminisao Vita Koprivu na startu Vimbldona, a voljom žreba u drugom kolu će imati još lakši posao. Na debiju na najjačem turniru sveta, Džejkob Firnli je uspeo da prođe prvu rundu i sa 3-0 (7:5, 6:4, 7:6)… »
Novak saznao ko mu je sledeći rival: Za njega verovatno nikad nije čuo!

Novak saznao ko mu je sledeći rival: Za njega verovatno nikad nije čuo!

Mondo pre 4 dana
Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona igraće protiv Džejkoba Firnlija, Britanca koji je dobio specijalnu pozivnicu. Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona igraće protiv Džejkoba Firnlija, Britanca koji je dobio specijalnu pozivnicu. Novak Đoković… »
Kakav šok na vimbldonu: Ispao šesti teniser sveta, i to od potpunog anonimusa!

Kakav šok na vimbldonu: Ispao šesti teniser sveta, i to od potpunog anonimusa!

Večernje novosti pre 4 dana
Ruski teniser Andrej Rubljov poražen je u prvom kolu Vimbldona od argentinskog tenisera Franciska Komesane rezultatom 3:1 - po setovima 6:4, 5:7, 6:2, 7:6(5). FOTO: AP/Tanjug Ponovo Rus nije ličio na sebe. Već neko vreme se šesti teniser sveta muči… »
Senzacija na Vimbldonu - šesti igrač sveta ispao od anonimusa!

Senzacija na Vimbldonu - šesti igrač sveta ispao od anonimusa!

B92 pre 4 dana
Najveće iznenađenje dosadašnjeg toga Vimbldona u muškoj konkurenciji napravio je Argentinac Fransisko Komesana. Debitant na jednom Grend slem turniru savladao je Andreja Rubljova, šestog na svetu, sa 6:4, 5:7, 6:2, 7:6 (5). Rubljov je tako nastavio… »
Đoković: Da je bilo koji drugi turnir, ne bih rizikovao

Đoković: Da je bilo koji drugi turnir, ne bih rizikovao

Sport klub pre 4 dana
Novak Đoković se uspešno vratio nakon operacije, i u prvom kolu Vimbldona eliminisao Vita Koprivu. Rutinski je Novak odradio posao i u tri seta obezbedio prolaz u narednu rundu. Nakon meča, priznao je da ne bi rizikovao dolazak na turnir da se ne radi… »
Đoković ubedljivo do drugog kola Vimbldona

Đoković ubedljivo do drugog kola Vimbldona

Novi magazin pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Vimbldona, pošto je danas posle tri seta pobedio Vita Koprivu iz Češke 6:1, 6:2, 6:2. Drugi teniser sveta do pobede nad 123. igračem na ATP listi je stigao posle sat i 59 minuta. U prvom setu… »
Šok na Vimbldonu, šesti igrač sveta ispao! Rus napravio skandal, traže da ide hitno kod psihologa!

Šok na Vimbldonu, šesti igrač sveta ispao! Rus napravio skandal, traže da ide hitno kod psihologa!

Mondo pre 4 dana
Andrej Rubljov izgubio je na startu Vimbldona i uz to je ponovo izgubio živce i napravio haos na terenu... Andrej Rubljov izgubio je na startu Vimbldona i uz to je ponovo izgubio živce i napravio haos na terenu... Kakav šok na Vimbldonu, Andrej Rubljov… »

Vesti dana »