Povezane vesti

"Bolje sin u zatvoru, nego da mi ćerka bude ku**a sa 12 godina" Skandalozne izjave Tare Simov u lajvu!

"Bolje sin u zatvoru, nego da mi ćerka bude ku**a sa 12 godina" Skandalozne izjave Tare Simov u lajvu!

Mondo pre 4 dana
Rijaliti učesnica Tara Simov, šokirala pratioce u Instagram lajvu iz frizerskog salona. Rijaliti učesnica Tara Simov, šokirala pratioce u Instagram lajvu iz frizerskog salona Bivša učesnica rijalitija, koja se nedavno našla u centru skandala zbog… »
"Ne volim žensku decu, lakše je da mi je sin u zatvoru": Javnost ostala šokirana apsurdnom izjavom Tare Simov

"Ne volim žensku decu, lakše je da mi je sin u zatvoru": Javnost ostala šokirana apsurdnom izjavom Tare Simov

Telegraf pre 4 dana
Preporučujemo. Bivša učesnica rijalitija Tara Simov uspela je svojim izjavama o naslednicima da šokira, ali i razbesni javnost. Tara se oglasila na društvenim mrežama iz salona lepote i uključila lajv, te se tom prilikom družila sa svojim… »
"Ne volim žensku decu, bolje sin u zatvoru!" Skandalozna izjava Tare Simov, javnost ostala u šoku: Ćerku da skidam sa one…

"Ne volim žensku decu, bolje sin u zatvoru!" Skandalozna izjava Tare Simov, javnost ostala u šoku: Ćerku da skidam sa one…

Kurir pre 4 dana
Bivša učesnica rijalitija Tara Simov ponovo je uspela da šokira javnost, skandaloznom izjavom o naslednicima. Naime, starleta se oglasila iz salona lepote i iskoristila priliku da se druži sa fanovima i razmeni mišljenja, a tema je bila da li bi… »
Bolje sinu da šaljem pakete, nego ćerka da se prodaje za 20 evra! Skandalozna izjava Tare Simov, frizerka se umešala i…

Bolje sinu da šaljem pakete, nego ćerka da se prodaje za 20 evra! Skandalozna izjava Tare Simov, frizerka se umešala i…

Alo pre 4 dana
Tara nije birala reči, a detaljno je objasnila zbog čega ne voli žensku decu. Bivša učesnica rijalitija, a sada voditeljka, Tara Simov, ponovo je svojim nesmotrenim izjavama razbesnela javnost, ali i pratioce na Tiktoku. Tara se, dok se sređivala u… »

Vesti dana »