Povezane vesti

Novak: Ne poznajem Firnlija, moraću da se bacim na domaći zadatak

Novak: Ne poznajem Firnlija, moraću da se bacim na domaći zadatak

Sportski žurnal pre 4 dana
Srpski as će u drugom kolu igrati protiv 277. na svetu. Posle uspešnog početka na Vimbldonu, Novak Đoković u drugom kolu igra protiv Britanca Džejkoba Firnila, koji je rangiran kao 277. na svetu. Džejkob je dobio specijalnu pozivnicu kao… »
Đoković u prvom kolu u seriji 70-0 i sa svih 19 pobeda na početku Vimbldona

Đoković u prvom kolu u seriji 70-0 i sa svih 19 pobeda na početku Vimbldona

Danas pre 4 dana
Ni nepun mesec od operacije desnog kolena Novak Đoković je postigao jednu od svojih najbedljivijih pobeda u prvom kolu na turnirima za grend slem. Na Vimbldonu je preslišao Čeha Vita Koprivu, koji je uzeo samo pet gemova. Srpski teniski as je u… »
Naredni Novakov rival priznao: "Nemam pojma kako protiv njega!"

Naredni Novakov rival priznao: "Nemam pojma kako protiv njega!"

Sportske.net pre 4 dana
Najbolji teniser sveta svih vremana Novak Đoković dominantno je započeo učešće na Vimbldonu. Sedmostruki uzastopni šampion u Londonu u prvom kolu turnira deklasirao je Čeha Vita Koprivu, a njegov naredni rival biće Britanac Džejkob Firnli. Radi… »
"Kakav mi je rival? Ne znam ni kako izgleda!" Šok priznanje Novaka, sve je u rukama jednog čoveka!

"Kakav mi je rival? Ne znam ni kako izgleda!" Šok priznanje Novaka, sve je u rukama jednog čoveka!

Mondo pre 4 dana
Novi rival Novaka Đokovića je nepoznanica i sada je sve na Borisu Bošnjakoviću koji će morati dobro da pripremi najboljeg tenisera sveta. Novi rival Novaka Đokovića je nepoznanica i sada je sve na Borisu Bošnjakoviću koji će morati dobro da… »
Đoković: Prvo proklizavanje na travi u sezoni

Đoković: Prvo proklizavanje na travi u sezoni

Sportski žurnal pre 4 dana
Srpski as se oslobodio mentalne zadrške uverivši sebe da može da koristi i ekstremne pokrete. Kako Novak Đoković uspeva ovo? To pitanje se jasno čulo među publikom na Centralnom terenu, kao i u pres sali Vimbldona pošto je ponovo impresivni… »
Novak Đoković otkrio nepoznate detalje operacije: Bili su uključeni stručnjaci iz celog sveta

Novak Đoković otkrio nepoznate detalje operacije: Bili su uključeni stručnjaci iz celog sveta

Večernje novosti pre 4 dana
SRPSKI teniser je pre nešto manje od mesec dana operisao meniskus kolena nakon povrede na Rolan Garosu, mnoge je iznenadilo to što se vratio već na Vimbldonu, a on je otkrio detalje vezane za operaciju. FOTO: Tanjug/AP Đoković se ovog puta brzo… »
Đoković posle pobede u prvom meču posle operacije: Toliko volim Vimbldon da sam spreman na rizik

Đoković posle pobede u prvom meču posle operacije: Toliko volim Vimbldon da sam spreman na rizik

Danas pre 4 dana
Srpski teniser Novak Đoković rekao je u intervjuu na terenu posle meča prvog kola Vimbldona, u kojem je pobedio Čeha Vita Koprivu sa 6:1, 6:2, 6:2, da je njegova ljubav prema turniru u Londonu jedini razlog zbog čega nastupa samo nekoliko sedmica… »
Novakov grom u Koprivu: Đoković lako do drugog kola Vimbldona

Novakov grom u Koprivu: Đoković lako do drugog kola Vimbldona

Danas pre 4 dana
Pre samo nekoliko nedelja Novak Đoković je zbog ozbiljne povrede kolena napustio Rolan Garos, nakon herojske pobede u osmini finala, a zatim je hitno otišao na operaciju kako bi bio spreman za Olimpijske igre u Parizu. Ipak, oporavak je tekao… »
Dobio specijalnu pozivnicu, pa zaradio najviše para u karijeri: Poznato ko je sledeći protivnik Novaka Đokovića na…

Dobio specijalnu pozivnicu, pa zaradio najviše para u karijeri: Poznato ko je sledeći protivnik Novaka Đokovića na…

Danas pre 4 dana
Džejkob Firnli, 22-godišnjak iz Edinburga, u četvrtak će prvi put u karijeri imati priliku da igra protiv najboljeg tenisera sveta svih vremena Novaka Đokovića i to u svom debitantskom nastupu na jednom od četiri grend slem turnira. Firnli se na… »
Novak Đoković nije bio zadovoljan kad je saznao ime sledećeg protivnika: Ne volim da igram protiv Britanaca na Vimbldonu

Novak Đoković nije bio zadovoljan kad je saznao ime sledećeg protivnika: Ne volim da igram protiv Britanaca na Vimbldonu

Danas pre 4 dana
Novak Đoković je u svom prvom meču na ovogodišnjem Vimbldonu danas pobedio Čeha Vita Koprivu (6:1, 6:2, 6:2), a u četvrtak će u drugom kolu igrati protiv Džejkoba Firnlija, 22-godišnjeg Britanca. Ovo će biti prvi međusobni susret Đokovića… »

Vesti dana »