Povezane vesti

„Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega“: Jovana Jeremić progovorila o bivšim devojkama svog partnera…

„Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega“: Jovana Jeremić progovorila o bivšim devojkama svog partnera…

Nova pre 5 dana
Voditeljka progovorila o vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem. Voditeljka Jovana Jeremić poslednjih par godina važi za najpopularniju na sceni među svojom branšom što dokazuju i pregledi na njenim socijalnim platformama. Jeremićeva već neko… »
"Ja sam firma u firmi, o tome su razmišljale eks paćenice": Jovana udarila na Draganove bivše, i spomenula udaju

"Ja sam firma u firmi, o tome su razmišljale eks paćenice": Jovana udarila na Draganove bivše, i spomenula udaju

Mondo pre 5 dana
Jovana Jeremić u srećnoj je vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem, koji je sada prati u stopu. Jovana Jeremić u srećnoj je vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem, koji je sada prati u stopu. Jovana Jeremić je sada otkrila pojedinosti iz… »
"Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega": Jovana Jeremić udarila na bivše devojke Dragana Stankovića: Evo…

"Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega": Jovana Jeremić udarila na bivše devojke Dragana Stankovića: Evo…

Blic pre 5 dana
Jovana Jeremić u srećnoj je vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem, koji je sada prati u stopu. Jovana Jeremić je sada za "Blic" otkrila pojedinosti iz njihove veze, a u jednom trenutku osvrnula se i na Draganove bivše devojke, koje su želele sa… »
"Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega" Jovana Jeremić udarila na bivše žene bogatog pekara, spomenula i…

"Eks paćenice i jadnice su ga jurile da se udaju za njega" Jovana Jeremić udarila na bivše žene bogatog pekara, spomenula i…

Kurir pre 5 dana
Jovana Jeremić u srećnoj je vezi sa biznismenom Draganom Stankovićem, koji je sada prati u stopu. Jovana Jeremić je sada otkrila pojedinosti iz njihove veze, a u jednom trenutku osvrnula se i na Draganove bivše devojke, koje su želele sa njim brak… »

Vesti dana »