Povezane vesti

Dan III: Bravo Mišooo! Pobede Sinera, Alkaraza, Done…

Dan III: Bravo Mišooo! Pobede Sinera, Alkaraza, Done…

Sport klub pre 5 dana
Na redu je treći dan na Vimbldonu, a i danas smo gledali fantastične mečeve. Na teren su izlazili Karlos Alkaraz i Danil Medvedev, kao i srpski predstavnici, koji su ostvarili polovičan učinak. Đoković: Nisam znao da li ću igrati na Olimpijskim… »
Novi problemi za Novaka: Morao hitno da menja planove

Novi problemi za Novaka: Morao hitno da menja planove

Nova pre 5 dana
Novak Đoković uspešno je započeo pohod na titulu na Vimbldonu pobedom u tri seta nad Vitom Koprivom, ali dan nakon toga stvari ne idu prema planu. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Đoković je imao zakazan trening za 13.00, ali… »
Bruka! Optužili Novaka da je lažirao povredu i operaciju: Mi u Švajcarskoj znamo sve, to je uništilo Rodžera!

Bruka! Optužili Novaka da je lažirao povredu i operaciju: Mi u Švajcarskoj znamo sve, to je uništilo Rodžera!

Mondo pre 5 dana
Švajcarci ne veruju da je Novak Đoković uopšte operisao meniskus, idu čak dotle! Švajcarci ne veruju da je Novak Đoković uopšte operisao meniskus, idu čak dotle! Opet ne veruju Novaku Đokoviću! Najbolji teniser ikada se povredio u četvrtom… »
Đoković: "Olimpijske igre? Moglo je sve da krene naopako"

Đoković: "Olimpijske igre? Moglo je sve da krene naopako"

B92 pre 5 dana
Kada je operisan 5. juna, o nastupu Novaka Đokovića nije bilo reči, a pod znakom pitanja su bile i Olimpijske igre, ali je zalaganjem srpski teniser uspeo da bude spreman za omiljeni turnir. I ne samo to, nego i da komotno slavi na startu protiv Vita… »
Novak strahovao za učešće na Olimpijskim igrama: Ne znam kako ću se probuditi sutra ujutru

Novak strahovao za učešće na Olimpijskim igrama: Ne znam kako ću se probuditi sutra ujutru

Nova pre 5 dana
Novak Đoković za mnoge neočekivano je započeo napad na svoju osmu titulu na Vimbldonu pobedom nad Vitom Koprivom rezultatom 6:1, 6:2, 6:2. Neočekivano, jer je nakon povrede i operacije nakon Rolan Garosa delovalo da su pod znakom pitanja i Olimpijske… »
Sraman potez ljudi rodžera federera: Švajcarci optužili Novaka Đokovića da laže i da operacije kolena nije bilo!

Sraman potez ljudi rodžera federera: Švajcarci optužili Novaka Đokovića da laže i da operacije kolena nije bilo!

Hot sport pre 5 dana
Novak se opet našao na meti zlih jezika Srpski teniser Novak Đoković lako je prošao u drugo kolo Vimbldona, savladavši Vita Koprivu iz Češke rezultatom 3:0. Međutim, meč je izazvao određene kontroverze u evropskim medijima zbog spekulacija o… »
Đoković: Nisam znao da li ću igrati na Olimpijskim igrama

Đoković: Nisam znao da li ću igrati na Olimpijskim igrama

Sport klub pre 5 dana
Novak Đoković je uspeošno započeo učešće na Vimbldonu, međutim, pre samo mesec dana je takmičenje u Londonu bilo gotovo nemoguće. U momentu kada se povredio i saznao stepen povrede, Novak nije znao ni da li će igrati Olimpijske igre: „Da li… »
Đoković otkrio nepoznate detalje operacije: U dramu bili uključeni stručnjaci iz svih krajeva sveta

Đoković otkrio nepoznate detalje operacije: U dramu bili uključeni stručnjaci iz svih krajeva sveta

Nova pre 5 dana
Novak Đoković ubedljivom pobedom protiv Vita Koprive sa 6:1, 6:2, 6:2 započeo je svoj pohod na osmu vimbldonsku titulu. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Iako je srpski as odigrao dominantan meč, glavni narativ nije bila njegova… »
"Ulazi se sa instrumentima u telo, ali morao sam!" Novak Đoković: Svi su mi rekli - izvadi to iz sebe!

"Ulazi se sa instrumentima u telo, ali morao sam!" Novak Đoković: Svi su mi rekli - izvadi to iz sebe!

Mondo pre 5 dana
Novak Đoković je govorio o detaljima operacije meniskusa koju je imao posle povrede na Rolan Garosu. Novak Đoković je govorio o detaljima operacije meniskusa koju je imao posle povrede na Rolan Garosu. Novak Đoković je došao na Vimbldon sa… »
Novak otkrio detalje operacije: „Morali su instrumentima da mi uđu u koleno!“

Novak otkrio detalje operacije: „Morali su instrumentima da mi uđu u koleno!“

Hot sport pre 5 dana
Novak se pobedom vratio na teren Novak Đoković je sa lakoćom obezbedio plasman u drugo kolo Vimbldona, a posle meča sa Vitom Koprivom uporedio je trenutke kada je operisao lakat sa nedavnom operacijom kolena koja je bila neizbežna nakon Rolan Garosa… »
Đoković otkrio šta je presudilo da se operiše

Đoković otkrio šta je presudilo da se operiše

B92 pre 5 dana
Đokovićevo koleno bilo je glavna tema posle premijere srpskog tenisera na Vimbldonu. Posle meča protiv Vita Koprive (6:1, 6:2, 6:2) utisak je kao da medicinskog zahvata nije bilo. Da je situacija drugačija u odnosu na 2018. godinu kada se prethodni… »
Novak o kolenu: Svi su me savetovali da operišem

Novak o kolenu: Svi su me savetovali da operišem

Sport klub pre 5 dana
Novak Đoković je pobedom započeo ovogodišnje učešće na Vimblodnu, ali važnije od svega, nije bilo bola u kolenu. Srpski teniser se osvrnuo na period koji je iza njega, ali i uporedio povredu lakta sa povredom kolena koja ga je zadesila na Rolan… »
VIDEO Neočekivani potez Novaka na kraju zbunio sve: Mnogi su se zapitali šta sad ovo znači, a evo kome je upućeno

VIDEO Neočekivani potez Novaka na kraju zbunio sve: Mnogi su se zapitali šta sad ovo znači, a evo kome je upućeno

Nova pre 5 dana
Mnogima je upalo u oko ono što je Novak Đoković uradio po završetku meča sa Vitom Koprivom (6:1, 6:2, 6:2), a ta poruka je bila upućena samo jednoj osobi. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Srpski teniser je slavio na otvaranju… »

Vesti dana »