Povezane vesti

Radili bi sve ono što nisu voleli da se radi njima Dejo brani Piksija: Da sam bio na Piksijevom mestu vratio bih Tadića kući

Radili bi sve ono što nisu voleli da se radi njima Dejo brani Piksija: Da sam bio na Piksijevom mestu vratio bih Tadića kući

Dnevnik pre 5 dana
Kaže Dejo, koji bi igrao i sa jednom nogom, a da li je voleo klupu... BEOGRAD: „Da sam bio na mestu selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija vratio bih kući kapitena reprezentacije Dušana Tadića posle izjava po završetku meča sa Engleskom na… »
Savićević: Da sam bio na Piksijevom mestu vratio bih Tadića kući

Savićević: Da sam bio na Piksijevom mestu vratio bih Tadića kući

Sportski žurnal pre 5 dana
Predsednik FS Crne Gore savetovao Stojkovića još u Podgorici da se oprosti od iskusnog Orla. Da sam bio na mestu selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija vratio bih kući kapitena reprezentacije Dušana Tadića posle izjava po završetku meča sa… »
Kajem se što nisam otišao sa mundijala! Dejo Savićević šokirao: Bilo je kao sad sa Tadićem!

Kajem se što nisam otišao sa mundijala! Dejo Savićević šokirao: Bilo je kao sad sa Tadićem!

Mondo pre 5 dana
Dejan Savićević se prisetio problema sa Ivicom Osimom na Svetskom prvenstvu 1990. godine. Dejan Savićević se prisetio problema sa Ivicom Osimom na Svetskom prvenstvu 1990. godine. Srbija je ispala sa Evropskog prvenstva i ovaj nastup "orlova" u… »
Savićević udario na Tadića: „Posle one izjave Piksi je trebalo da ga vrati kući, ja bih to lagano uradio!“ (video)

Savićević udario na Tadića: „Posle one izjave Piksi je trebalo da ga vrati kući, ja bih to lagano uradio!“ (video)

Hot sport pre 5 dana
Savićević je imao jasan stav povodom reči koje je Tadić uputio nakon meča novinarima Legendarni fudbaler Jugoslavije i Crne Gore, Dejan Savićević, gostovao je u emisiji „Sportlight“ gde je komentarisao nastup Srbije na Evropskom prvenstvu i… »
"Vratio bih Tadića kući, to sam i sugerisao piksiju" Savićević: Ne znam što se ljuti, Stojković mu je rekao...

"Vratio bih Tadića kući, to sam i sugerisao piksiju" Savićević: Ne znam što se ljuti, Stojković mu je rekao...

Večernje novosti pre 5 dana
FUDBALSKA reprezentacija Srbije eliminisana je sa Evropskog prvenstva u grupnoj fazi, a jedan od najupečatljivijih momenata tokom boravka naše reprezentacije u Nemačkoj jeste izjava Dušana Tadića nakon meča sa Engleskom, o čemu je govorio i Dejan… »
Hrvatski avion nije bio dovoljan: FSS je cirkus od institucije, ova blamaža pred EURO ponovo šokirala javnost! (foto)

Hrvatski avion nije bio dovoljan: FSS je cirkus od institucije, ova blamaža pred EURO ponovo šokirala javnost! (foto)

Hot sport pre 5 dana
Definitivno da FSS-u trebaju korenite promene Fudbalska reprezentacija Srbije završila je svoje učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj na poslednjem mestu u grupi, uz niz kontroverzi koje su ih pratile tokom turnira. Problemi su počeli još pre… »
Savićević o Tadiću: "Ja bih ga vratio kući"

Savićević o Tadiću: "Ja bih ga vratio kući"

B92 pre 5 dana
Dejan Savićević otkrio je da je njegov bivši saigrač i dobar prijatelj Dragan Stojković najavio Dušanu Tadiću da će početi prvu utakmicu protiv Engleske na klupi, jer mu je "potreban za naredne dve". "Ne znam zašto se Tadić ljutio ako je Piksi… »
"Vratio bih Tadića kući, rekao sam piksiju da to uradi!" Dejan Savićević: Upozorio sam ga posle meča u Podgorici!

"Vratio bih Tadića kući, rekao sam piksiju da to uradi!" Dejan Savićević: Upozorio sam ga posle meča u Podgorici!

Mondo pre 5 dana
Dejan Savićević je otkrio kako je već neko vreme savetovao Dragana Stojkovića da skloni Dušana Tadića iz tima. Dejan Savićević je otkrio kako je već neko vreme savetovao Dragana Stojkovića da skloni Dušana Tadića iz tima. Fudbalska… »

Vesti dana »